Information
Search

Підсумки участі ONLINE CONF «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту»

7 травня за організації Міжнародного Фінансового Клубу «БАНКИРЪ» відбулася онлайн-конференція «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту».

Конференція зібрала представників банківських, страхових та небанківських фінансових установ. Перед слухачами виступили 20 спікерів з доповідями, присвяченими шляхам оптимізації роботи бізнесу в кризових умовах.

ONLINE CONF проводилася на платформі ZOOM, паралельно велася трансляція на YouTube та в Facebook. Учасники задавали питання спікерам в режимі онлайн і оперативно отримували відповіді експертів. Такий інтерактивний формат заходу дозволив створити атмосферу живого спілкування, у якому в даний час всі ми відчуваємо дефіцит.

З доповіддю на тему «Безпечна робота навіть із самої далекої-далекої галактики» виступив технічний директор компанії LOCKER's Дмитро Снопченко. Доповідь Дмитра викликала чималий інтерес серед учасників онлайн-конференції. Слухачі задавали цікаві питання і пропонували до обговорення актуальні теми з цифрової безпеки.

Крім того, було проведено розіграш призів від компанії LOCKER's. Один подарунок вже знайшов свого одержувача, другий подарунок буде відправлено, як тільки ми отримаємо дані для відправки.

Компанія LOCKER's висловлює подяку організаторам та учасникам ONLINE CONF «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту» за можливість познайомитися з сучасними тенденціями в банківській і небанківській фінансових сферах, а також поділитися власним практичним досвідом в області цифрової безпеки!

Подивитися запис ONLINE CONF «Цифровий виклик. Гроші вимагають інтелекту» можна за посиланням https://youtu.be/zdqi9eTsRpQСупутні Товари

Хіт продаж
Токен SafeNet 5110
1750 грн
Хіт продаж
Токен YUBIKEY 5 NFC
2800 грн
Токен FIDO U2F Security Key by Yubico

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35508
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29133
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18360
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17381