Information
Search

Токен YUBIKEY 5 NFC


Хіт продаж
Код товара: 796-03
Бренд: Yubico
Штрихкод: 5060408461426
  • Наявність: Наявність уточнюйте


2800 грнYubiKey об'єднує апаратну аутентифікацію і криптографію з відкритим ключем, щоб виключити злом Вашого облікового запису. Просто вставте в слот USB і виконайте аутентифікацію одним дотиком. Аутентифікація YubiKey виконується в чотири рази швидше, ніж введення одноразового пароля і не вимагає окремого живлення або підключення до мережі, тому вона завжди доступна.


YubiKey 5 Series - це апаратне рішення для аутентифікації, яке забезпечує чудовий захист від фішингу, виключає злом акаунтів і забезпечує відповідність вимогам для строгої аутентифікації.

Сильна Аутентификация

YubiKey пропонує чудову безпеку, комбінуючи апаратну аутентифікацію і криптографію з відкритим ключем, щоб ефективно захищатися від фішингових атак і виключати злом акаунтів. Він пропонує підтримку декількох протоколів, включаючи FIDO2, Yubico OTP, OATH HOTP, U2F, PIV і Open PGP. Користувачі мають найширші можливості для строгої аутентифікації, включаючи не тільки двухфакторну аутентифікацію, але також і підтримку однофакторного входу без пароля і багатофакторної аутентифікації в поєднанні з дотиком користувача і PIN-кодом.

Беспарольна аутентифікація

Серія Yubikey 5 допомагає організаціям прискорити перехід до майбутнього без пароля, надаючи підтримку протоколу FIDO2. FIDO2 підтримує не тільки сучасну двухфакторну аутентифікацію, а й прокладає шлях для усунення слабкої парольної аутентифікації за допомогою суворої однофакторной апаратної аутентифікації.

Легко, швидко і надійно

YubiKey забезпечує просту і інтуітивно зрозумілу аутентифікацію, яку користувачі знаходять простою у використанні, забезпечуючи швидке впровадження і організаційну безпеку. Завдяки швидкості аутентифікації до 4 разів вище, ніж аутентифікація на основі OTP або SMS, YubiKey не вимагає живлення або мережевого підключення, що робить аутентифікацію завжди доступною.
Скорочує операційні витрати на ІТ
Доведено, що простота використання і надійність YubiKey знижують кількість випадків підтримки паролів на 92%. Це було задокументовано в дослідницькій роботі Google, яка описує розгортання співробітників Google в більш ніж 70 країнах. Розгортання відбувається швидше і обходиться дешевше завдяки тій провідній в галузі підтримки YubiKey для численних протоколів, систем і сервісів.
Сучасна аутентифікація від лідера галузі
YubiKey - це надійний вибір безпечної аутентифікації для найбільших світових технологічних, фінансових і роздрібних компаній. Сюди входять 9 з 10 провідних технологічних компаній, 4 з 10 найбільших банків США і 2 з 3 найбільших світових рітейлерів. Компанії, в тому числі Google, Facebook, Salesforce і багато інших, довіряють YubiKey захист доступу облікових записів комп'ютерів, мереж і онлайн-сервісів.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: Ключі Yubico

Пропонуємо почитати
Yubico Login для Windows. Двухфакторна аутентифікація для локальних облікових записів.
Питання з паролями локальних облікових записів користувачів при роботі на ПК під управлінням Windows 7-8-10 давно стоїть досить гостро. Причина, на жаль, банальна. Найчастіше під внедоменним середовищ..
2512
Порівняльна таблиця YubiKey 5 серії
YubiKey 5 NFC YubiKey 5 Nano YubiKey 5C YubiKey 5C Nano FIDO U2F Security Key Custom Programmed Ключ ауте..
1945