Information
Search

Токен FIDO U2F Security Key by Yubico


Код товара: 798-03
Бренд: Yubico
Модель: Security Key
  • Наявність: Знято в виробництва
Зверніть увагу!: Уцінка! Токен повністю робочий, але пошкоджена упаковка.


1150 грн

Серія ключів безпеки - це апаратне рішення для перевірки автентичності, яке забезпечує чудовий захист від фішингу, виключає злом акаунтів і забезпечує відповідність вимогам для суворої перевірки автентичності.

Токен FIDO U2F Security Key - Cильна Аутентификация

Серія ключів безпеки забезпечує чудовий захист, комбінуючи апаратну аутентифікацію і криптографію з відкритим ключем, щоб ефективно захищатися від фішингових атак і виключати злом акаунтів. Він пропонує підтримку FIDO U2F і FIDO 2.

Безпарольний вхід

Серія ключів безпеки допомагає організаціям перейти до майбутнього без пароля, надаючи підтримку протоколу FIDO2. FIDO2 підтримує не тільки сучасну двухфакторную аутентифікацію, а й прокладає шлях для усунення слабкої парольної аутентифікації за допомогою суворої однофакторной апаратної аутентифікації.

Легко, швидко і надійно

Серія ключів безпеки забезпечує просту і інтуїтивно зрозумілу аутентифікацію, яку користувачі знаходять простий у використанні, забезпечуючи швидке впровадження і організаційну безпеку. Завдяки швидкості аутентифікації в 4 рази швидше, ніж аутентифікація на основі OTP або SMS, для ключів безпеки не потрібно батарея або підключення до мережі, що робить аутентифікацію завжди доступною.
Скорочує операційні витрати на ІТ
Доведено, що простота використання і надійність ключів безпеки знижують кількість інцидентів, пов'язаних з підтримкою паролів, на 92%. Це було задокументовано в дослідницькій роботі Google, яка описує розгортання співробітників Google в більш ніж 70 країнах.
Сучасна аутентифікація від лідера галузі
YubiKey - це надійний вибір безпечної аутентифікації для найбільших світових технологічних, фінансових і роздрібних компаній. Сюди входять 9 з 10 провідних технологічних компаній, 4 з 10 найбільших банків США і 2 з 3 найбільших світових рітейлерів. Компанії, в тому числі Google, Facebook, Salesforce і багато інших, довіряють Yubico захист доступу облікових записів комп'ютерів, мереж і онлайн-сервісів.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Залишивши корисний відгук ви отримаєте купон
Пропонуємо почитати
Yubico Login для Windows. Двухфакторна аутентифікація для локальних облікових записів.
Питання з паролями локальних облікових записів користувачів при роботі на ПК під управлінням Windows 7-8-10 давно стоїть досить гостро. Причина, на жаль, банальна. Найчастіше під внедоменним середовищ..
2780
Порівняльна таблиця YubiKey 5 серії
YubiKey 5 NFC YubiKey 5 Nano YubiKey 5C YubiKey 5C Nano FIDO U2F Security Key Custom Programmed Ключ ауте..
2166