Information
Search

Token SafeNet 5110


Хіт продаж
Код товара: 279-03
Бренд: SafeNet
Модель: eToken 5110
 • Наявність: В наявності


1636 грн
SafeNet eToken 5110 - компактний двохфакторний USB-аутентифікатор всередині захищеної мікросхеми смарт-карти. Створює і зберігає облікові дані (такі як секретний ключ, пароль і цифрові сертифікати) на основі сертифікатів. Підтримує нові технології смарт-карт і двухфакторную аутентифікацію, яка забезпечує захист як віддаленого доступу, так і доступу до мережі.

На відміну від використання звичайного пароля для проходження аутентифікації користувачеві необхідно надати особистий eToken SafeNet і пароль, що забезпечить більш високий рівень захисту важливих цифрових бізнес-даних. Використовувані засоби розробки аутентифікації від компанії SafeNet дозволяють рішенням eToken 5110 чудово інтегруватися з додатками сторонніх виробників.

Продукт підтримує інфраструктуру відкритих ключів SafeNet, додатки для управління паролями і засоби розробки програмного забезпечення, а також дає можливість налаштування програм і розширення їх функціональності завдяки вбудованим Java-додатків.

Рішення SafeNet Authentication Manager підтримує даний пристрій, що істотно знижує накладні витрати в області IT за рахунок оптимізації всіх аутентифікаційних процесів (розгортання, підготовка, реєстрація та обслуговування). Крім того, можлива підтримка в випадку втрати токена.

Варіанти можливого застосування:

 • Цифровий підпис
 • Забезпечення захищеного входу в мережу
 • Забезпечення захищеного віддаленого доступу до віртуальних приватних мереж і веб-порталів
 • Можливість аутентифікації до завантаження операційної системи

Основні переваги

 1. Відповідає стандартам безпеки Common Criteria.
 2. Використання новітніх методів захисту на основі сертифікатів, таких як цифрові підписи, аутентифікація до завантаження операційної системи.
 3. Підвищення ефективності роботи підприємства досягається за рахунок надання безпечного доступу до корпоративних ресурсів для співробітників і партнерів.
 4. Не вимагає спеціальних навичок і знань, простий і зручний у використанні.
 5. Компактний розмір, немає необхідності використовувати спеціальні пристрої для зчитування.
 6. Розширені можливості застосування завдяки вбудованим Java-додатків.
 7. Поєднання можливостей фізичного і логічного доступу.
 8. Можливість нанесення етикеток, різні колірні варіанти корпусу.

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре