Information
Search

БЕЗПЕЧНА віддалена робота співробітників під час карантину!

Організації вводять вимушений карантин і переводять своїх співробітників на віддалений режим роботи. При цьому мало хто добре розуміє пов'язані з цим проблеми безпеки:

 • слабкі паролі, підвищені ризики злому корпоративних акаунтів і несанкціонованого проникнення в ІС підприємств (CRM, ERP, корпоративні портали, електронна пошта і т.п.), крадіжка корпоративних секретів, персональних і ін. критичних для бізнесу даних;
 • витоки інформації, пов'язані з втратою, крадіжкою робочих ноутбуків і / або флешок, на яких співробітники будуть переносити службову інформацію;
 • злом корпоративної пошти і перехоплення незашифрованого трафіку.

Що потрібно для ефективного вирішення проблем безпеки при віддаленій роботі?

 • Використання суворої двофакторної аутентифікації за допомогою USB-токенів при підключенні до корпоративного середовища (службового ноутбука або домашнього ПК)
 • Використання VPN - захист каналу зв'язку від будинку до офісу з зберіганням ключових пар і сертифікатів на USB-токені (захист від несанкціонованого підключення та крадіжки ключів шифрування)
 • Використання накопичувачів з апаратним шифруванням для передачі великих обсягів інформації не через мережі інтернету (флешки, HDD)
 • Розмежування доступу або ізолювання службових даних від особистих (домашніх) при роботі на домашньому ПК.


Що пропонує компанія "LOCKER's"

 1. Токени ТМ "Автор" для суворої двофакторної аутентифікації співробітників, покрокові інструкції по налаштуванню VPN, безпечного доступу до корпоративних ресурсів.
 2. Флешки, HDD та SSD диски iStorage і DataLocker для зберігання документів і безпечного завантаження корпоративної операційної системи на домашньому ПК.
 3. Токени Yubikey для двофакторної аутентифікації в корпоративні і особисті акаунти Google, Facebook, Microsoft, Dropbox, GitHub і багато інших.
 4. Hideez Key - менеджер паролів для будь-яких інших ваших акаунтів.

З питань придбання пишіть нам на e-mail zakaz@lockers.com.ua або телефонуйте +38 (067) 682-29-85.

Оптовим покупцям знижки!

Безкоштовна доставка для замовлень від 500 грн!


Супутні Товари

diskAshur2 256-bit 1TB
13717 грн
Хіт продаж
Електронний USB-ключ SecureToken-338S

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18367
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388