Information
Search

Єдиний цифровий ключ Hideez key ST101, Bluetooth 4.2, RFID, CR2032 3V, чорний


Код товара: 278-07
Бренд: Hideez
Модель: ST101-02-EU-BK

Оплата: По счету с НДС, на карту, наличными при получении
 • Наявність: В наявності
0 відгуків
1349 грн


Забудьте про головний біль з введенням паролів для будь-яких програм, сайтів і сервісів. Брелок Hideez Key у вашій кишені зробить це за Вас. Тепер не потрібно придумувати і запам'ятовувати паролі для комп'ютерів, програм і WEB сайтів - поклав Hideez Key в кишеню, сів за стіл і все розблокувалося. Відійшов від столу і все заблоковано. Всі ваші паролі тепер у вашій кишені в зашифрованому вигляді AES-128/256.


Основні функції:

Smart Lock – система блокування Ваших пристроїв в залежності від відстані (сили сигналу Bluetooth Вашого Hideez Key). Простий і найефективніший шлях для захисту критичної інформації на своєму пристрої - це заблокувати його екран просто відійшовши в сторону.

Сховище паролів - безпечно зберігає ваші паролі, відокремлюючи їх від основного пристрою на фізичному рівні. Не потрібна установка додаткових плагінів або драйверів. Hideez Safe дає можливість автоматично вводити паролі в більшість сайтів і додатків.

Одноразові паролі - генеруйте одноразові паролі для двофакторної аутентифікації і онлайн-банкінгу. Ми пропонуємо Вам надійний і безпечний спосіб це робити.

Датчик дотику - завжди дасть Вам знати чи рився у Вашому пристрої сторонній. Встановіть Hideez Safe і смартфон зробить фото зломщика, як тільки він візьме його в руки.

Охорона речей – надсилає повідомлення, коли рівень сигналу Bluetooth між вашим смартфоном і Hideez Key впаде нижче безпечного рівня. Так Ви будете попереджені про загрозу втрати цінних речей.

TouchID - технології ідентифікації відбитків пальців, щоб активувати Hideez Key. Найбільш вразливою частиною пароля або токена безпеки є аутентифікація кінцевої точки (користувача). Біометричні технології полегшують використання Hideez Key і забезпечують Вам безпечний вхід в систему, яка містить конфіденційну інформацію.

Повний цикл безпеки має на увазі не тільки шифрування 1024 або 128-bit. Насправді це вимагає мислення про покриття всіх вразливих місць, тривалого тестування типу "що б зробив хакер". Ми робимо це на всіх рівнях, від "заліза" до прошивки, пристроїв користувача, його даних з безліччю варіацій.

Багатофункціональна кнопка дозволяє використовувати такі функції, як "пульт дистанційного керування": прихований старт відео- або аудіозаписи, або миттєва відправка GPS-координат в разі небезпеки. Кнопка може бути також використана для персонального підтвердження кожної аутентифікації на відміну від автоматичного введення пароля.

My Hideez – дозволяє заблокувати ваш Hideez Key віддалено, навіть якщо Ви його втратили. В якості резервної копії Вашого ключа можна використовувати інший пристрій Hideez, або ж зберегти шифровані дані в іншому надійному місці. З міркувань безпеки ми не зберігаємо дані користувачів на наших серверах. Втім, в корпоративному Hideez Server резервування призначених для користувача даних можна обговорювати.

RFID ключі - набридло носити зв'язку електронних ключів від будинку, офісу, спортзалу? Організуйте доступ до всього через єдиний RFID ключ в Hideez Key. Дані RFID можуть бути просто скопійовано у пам'ять, або ж існуюча екосистема може підлаштуватися під нього стандартними засобами її адміністрування.

Hideez Server - використовуйте корпоративну версію My Hideez для управління пристроями Hideez у Вашій корпорації, зокрема, як видалення даних або установки паролів і рівня доступу до інфраструктури. Hideez Server також дозволяє робити шифровані резервні копії вмісту пристроїв Hideez, що належать співробітникам, без доступу третьої сторони (в тому числі компанії Hideez).

Цифровий підпис - використовуйте Hideez Key для електронного підпису ваших документів. Брелок може створити нову пару ключів для підпису на основі унікальних заводських даних, або ж використовувати вже існуючі ключі цифрового підпису.

Мої місця - задавши Hideez Safe як визначити, що Ви перебуваєте в відомому і безпечному місці, зможете відключити непотрібні вимоги авторизації. Як тільки Ви покинете таке місце, рівень безпеки буде автоматично підвищено до максимального.

Захист для медіа - захист індустріального рівня безпеки для дорогоцінних моментів особистого життя від нескромних очей. На даний момент Hideez підтримує створення галереї шифрованих фото. У розробці - підтримка шифрування відео.

Як це працює:

 1. Відкрийте упаковку і включіть Ваш Hideez Key
  Ваш брелок Hideez Key поставляється готовим до використання з встановленим акумулятором CR2032. Hideez Key використовує "RXP proximity" профіль протоколу зв'язку Bluetooth ™ 4.0 Low Energy для визначення моменту, коли Ви перебуваєте поруч з Вашим комп'ютером і захищає його, коли Ви відсутні. Крім того, брелок пропонує безліч корисних функцій, які роблять Ваш мобільний пристрій ще більш зручним і безпечним.
 2. Встановіть Hideez Safe на Ваш пристрій (Windows 8.1 + / MacOS 10.11 El Capitan + / Android 4.4 + / iOS 9.3 +)
 3. Створення облікового запису My Hideez і підключення Hideez Key з Вашим пристроєм

Hideez Key для підприємств:

Дозволяє зменшити вплив людського фактора на інформаційну безпеку:

 • Вирішити проблему слабких паролів до додатків;
 • Зняти необхідність співробітникам запам'ятовувати паролі;
 • Автоматично блокувати комп'ютер (або додатки) якщо користувача немає поруч;
 • Включити двухфакторную аутентифікацію на використовуваних публічних (Google, Microsoft і ін.) і корпоративних ресурсах без ускладнення роботи користувачів.
 • Інтегруватися з існуючою системою LDAP (Active Directory);
 • Вирішити проблему безпечної передачі пароля користувачу.
 • Пароль передається по зашифрованому каналу між сервером і Hideez Key і не може бути перехоплений;
 • Дистанційно керувати (додавати, змінювати або видаляти) паролями на ключах користувачів.

Гарантія:
12 місяців
Країна виробництва:
Китай
Додатково:
RFID модуль ATMEL T5577, Smart Lock, сховище паролів, одноразові паролі, RFID ключі, Цифровий підпис
Живлення:
батарея/CR2032
Зв'язок:
Bluetooth 4.0/і вище
Комплектація:
інструкція, батарея
Мінімальні системні вимоги:
Bluetooth 4.0, Windows 8.1, Android 4.4, iOS 9.3+, MacOS 10.11+
Пам'ять:
72 кб
Процесор:
Nordic nRF51822
Тип:
Цифровий ключ

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре