Information
Search

Єдиний цифровий ключ Hideez key ST101, Bluetooth 4.2, RFID, CR2032 3V, чорний


Код товара: 278-03
Бренд: Hideez
Модель: ST101-02-EU-BK
 • Наявність: Знято в виробництваЗабудьте про головний біль з введенням паролів для будь-яких програм, сайтів і сервісів. Брелок Hideez Key у вашій кишені зробить це за Вас. Тепер не потрібно придумувати і запам'ятовувати паролі для комп'ютерів, програм і WEB сайтів - поклав Hideez Key в кишеню, сів за стіл і все розблокувалося. Відійшов від столу і все заблоковано. Всі ваші паролі тепер у вашій кишені в зашифрованому вигляді AES-128/256.


Основні функції:

Smart Lock – система блокування Ваших пристроїв в залежності від відстані (сили сигналу Bluetooth Вашого Hideez Key). Простий і найефективніший шлях для захисту критичної інформації на своєму пристрої - це заблокувати його екран просто відійшовши в сторону.

Сховище паролів - безпечно зберігає ваші паролі, відокремлюючи їх від основного пристрою на фізичному рівні. Не потрібна установка додаткових плагінів або драйверів. Hideez Safe дає можливість автоматично вводити паролі в більшість сайтів і додатків.

Одноразові паролі - генеруйте одноразові паролі для двофакторної аутентифікації і онлайн-банкінгу. Ми пропонуємо Вам надійний і безпечний спосіб це робити.

Датчик дотику - завжди дасть Вам знати чи рився у Вашому пристрої сторонній. Встановіть Hideez Safe і смартфон зробить фото зломщика, як тільки він візьме його в руки.

Охорона речей – надсилає повідомлення, коли рівень сигналу Bluetooth між вашим смартфоном і Hideez Key впаде нижче безпечного рівня. Так Ви будете попереджені про загрозу втрати цінних речей.

TouchID - технології ідентифікації відбитків пальців, щоб активувати Hideez Key. Найбільш вразливою частиною пароля або токена безпеки є аутентифікація кінцевої точки (користувача). Біометричні технології полегшують використання Hideez Key і забезпечують Вам безпечний вхід в систему, яка містить конфіденційну інформацію.

Повний цикл безпеки має на увазі не тільки шифрування 1024 або 128-bit. Насправді це вимагає мислення про покриття всіх вразливих місць, тривалого тестування типу "що б зробив хакер". Ми робимо це на всіх рівнях, від "заліза" до прошивки, пристроїв користувача, його даних з безліччю варіацій.

Багатофункціональна кнопка дозволяє використовувати такі функції, як "пульт дистанційного керування": прихований старт відео- або аудіозаписи, або миттєва відправка GPS-координат в разі небезпеки. Кнопка може бути також використана для персонального підтвердження кожної аутентифікації на відміну від автоматичного введення пароля.

My Hideez – дозволяє заблокувати ваш Hideez Key віддалено, навіть якщо Ви його втратили. В якості резервної копії Вашого ключа можна використовувати інший пристрій Hideez, або ж зберегти шифровані дані в іншому надійному місці. З міркувань безпеки ми не зберігаємо дані користувачів на наших серверах. Втім, в корпоративному Hideez Server резервування призначених для користувача даних можна обговорювати.

RFID ключі - набридло носити зв'язку електронних ключів від будинку, офісу, спортзалу? Організуйте доступ до всього через єдиний RFID ключ в Hideez Key. Дані RFID можуть бути просто скопійовано у пам'ять, або ж існуюча екосистема може підлаштуватися під нього стандартними засобами її адміністрування.

Hideez Server - використовуйте корпоративну версію My Hideez для управління пристроями Hideez у Вашій корпорації, зокрема, як видалення даних або установки паролів і рівня доступу до інфраструктури. Hideez Server також дозволяє робити шифровані резервні копії вмісту пристроїв Hideez, що належать співробітникам, без доступу третьої сторони (в тому числі компанії Hideez).

Цифровий підпис - використовуйте Hideez Key для електронного підпису ваших документів. Брелок може створити нову пару ключів для підпису на основі унікальних заводських даних, або ж використовувати вже існуючі ключі цифрового підпису.

Мої місця - задавши Hideez Safe як визначити, що Ви перебуваєте в відомому і безпечному місці, зможете відключити непотрібні вимоги авторизації. Як тільки Ви покинете таке місце, рівень безпеки буде автоматично підвищено до максимального.

Захист для медіа - захист індустріального рівня безпеки для дорогоцінних моментів особистого життя від нескромних очей. На даний момент Hideez підтримує створення галереї шифрованих фото. У розробці - підтримка шифрування відео.

Як це працює:

 1. Відкрийте упаковку і включіть Ваш Hideez Key
  Ваш брелок Hideez Key поставляється готовим до використання з встановленим акумулятором CR2032. Hideez Key використовує "RXP proximity" профіль протоколу зв'язку Bluetooth ™ 4.0 Low Energy для визначення моменту, коли Ви перебуваєте поруч з Вашим комп'ютером і захищає його, коли Ви відсутні. Крім того, брелок пропонує безліч корисних функцій, які роблять Ваш мобільний пристрій ще більш зручним і безпечним.
 2. Встановіть Hideez Safe на Ваш пристрій (Windows 10)
 3. Створення облікового запису My Hideez і підключення Hideez Key з Вашим пристроєм

Hideez Key для підприємств:

Дозволяє зменшити вплив людського фактора на інформаційну безпеку:

 • Вирішити проблему слабких паролів до додатків;
 • Зняти необхідність співробітникам запам'ятовувати паролі;
 • Автоматично блокувати комп'ютер (або додатки) якщо користувача немає поруч;
 • Включити двухфакторную аутентифікацію на використовуваних публічних (Google, Microsoft і ін.) і корпоративних ресурсах без ускладнення роботи користувачів.
 • Інтегруватися з існуючою системою LDAP (Active Directory);
 • Вирішити проблему безпечної передачі пароля користувачу.
 • Пароль передається по зашифрованому каналу між сервером і Hideez Key і не може бути перехоплений;
 • Дистанційно керувати (додавати, змінювати або видаляти) паролями на ключах користувачів.

Характеристики
Гарантія 12 місяців
Країна виробництва Китай
Характеристики менеджерів паролів
Додатково RFID модуль ATMEL T5577, Smart Lock, сховище паролів, одноразові паролі, RFID ключі, Цифровий підпис
Живлення батарея / CR2032
Зв'язок Bluetooth 4.0/і вище
Комплектація інструкція, батарея
Мінімальні системні вимоги Bluetooth 4.0, Windows 10
Пам'ять 72 кб
Процесор Nordic nRF51822
Тип Цифровий ключ
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Як шпигун дізнається про ваші таємниці
У комп’ютерщиків є вбивчий аргумент проти зловмисників, що підглядають за ними через веб-камери ноутів і гаджетів: «Я не заздрю тому, хто побачить мене дома голим перед камерою».Але пікантне відео — н..
686
Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?
Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не м..
654