Information
Search

Статті


Універсальний цифровий ключ сучасної людини - Hideez Key 4 Bundle
Цифровий банкінг у смартфоні, максимальний перехід всіх компаній в онлайн, безліч корисних та зручних цифрових сервісів. І це не рахуючи програм, з якими ми стикаємося на роботі. Усе це є у житті прак..
144
Зачехліть вудки автовикрадачів
Ви знали, що ваш комфорт може нести загрозу безпеці вашого автомобіля? Експерти неодноразово довели, що сучасний безключовий доступ є найненадійнішим методом захисту. Сигнал перехоплюється, машина від..
145
Екрануюча скринька - ефективний захист переговорів та вашої інформації
Уявіть собі ситуацію - ваша компанія працює над запуском нового продукту, як раптом, за місяць до офіційної презентації, ваші конкуренти випускають такий самий продукт. Це означає, що ви зіткнулися з ..
204
Як перевірити металошукач на справжність
Підібрати металошукач - непросте завдання для новачка. Обман і бажання отримати легкі гроші часто зустрічаються в Україні, особливо якщо ви робите покупки через інтернет. Як же дізнатися, що металошук..
372
Порівняння централей Ajax для керування системою безпеки
  Hub Hub 2 Hub Plus Hub 2 Plus Пристрої 100 100 150 200 Пристрої відеоспостереження 10 25 50 100 Ретранслятори 1 5 5 5 Користувачі 50 50 99 200 ..
218
Порівняння криптогаманців Trezor
Trezor One Trezor Model T Монети і токени Bitcoin, Litecoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Ethereum Classic, Dash та інші All Trezor One coins + Cardano, Ripple, Monero т..
476
Порівняння продуктів ESET для дому
ESET Smart Security Premium ESET Internet Security ESET NOD32 Antivirus Антивірус и Антишпіон ✅ ✅ ✅ Антифішинг ✅ ✅ ✅ ..
273
Порівняння продуктів ESET для Android
ESET Mobile SecurityESET Internet SecurityКількість пристроїв✅✅Антивірус і антишпіон✅✅Антифішинг✅✅Хмарний захист ESET LiveGrid✅✅Мінімальна нагрузка на ресурси системи✅✅Автоматичне оновлення✅..
166
Порівняння продуктів ESET для бізнесу
  ESET ENDPOINT SECURITY ДЛЯ ANDROID ESET ENDPOINT ANTIVIRUS ESET ENDPOINT SECURITY ESET FILE SECURITY ESET ENDPOINT PROTECTION STANDARD ESET ENDPOINT PROTECTION ADVANCED ESET MAIL S..
200
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
4878
Екрануюча шкатулка з акустозавадою LOCKER's Talker: особливості та переваги
Основною функцією екрануючої шкатулки з акустозавадою LOCKER's Talker є захист акустичної інформації. Без використання такого виробу важко зберегти конфіденційність на діловій зустрічі або важлив..
283
IStorage datAshur BT - USB-накопитель с аппаратным шифрования
IStorage datAshur BT - це надзахищений флеш-накопичувач USB 3.2 (Gen 1) з апаратним шифруванням, доступний ємністю від 4 до 128 ГБ. datAshur BT пропонує багатофакторну безпечну бездротову аутентифікац..
296
datAshur BT Management Console - віддалене управління флешками datAshur BT
Віддалене управління флешками datAshur BT. Отримайте повний контроль над усіма накопичувачами iStorage datAshur BT за допомогою веб-консолі віддаленого у..
265
Новинка от DataLocker - зашифрованный диск DL4 FE с мощным удаленным управлением
В наслідок карантину і віддаленої роботи, дані компаній стали децентралізованими. Дані вашої організації постійно перебувають у русі, в той час як загрози ніколи не були такими серйозними. Щоб захисти..
221
Екрануюча скринька LOCKER's Box - необхідність чи дорога іграшка?
Не кожен користувач може визначити наявність в своєму мобільному телефоні наявність "трояна" або іншого шкідливого ПО, завдяки якому оператор стільникового зв'язку (або зловмисник, оснащений спеціальн..
234
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6652
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14343
Новинка от Istorage - диск з криптозахистом diskAshur M 2
Представляємо нову розробку iStorage - SSD diskAshur M² з аутентифікацією по PIN-коду і з апаратним шифруванням. Нова модель має новий, ультрапортативний, міцний і елегантний дизайн, що включає самі..
322
Металошукач Minelab Equinox 800: детальний аналіз, особливості налаштувань і характеристик
Компанія Minelab представила свою нову модель Equinox 800 відносно недавно, але наші люди вже придумали їй пару прізвиськ - «Нокс» або «Віник».Як можна здогадатися, 800-я модель - це апгрейд шестисото..
522
Металошукач Minelab Equinox 600: особливості, комплектація і багато іншого
Minelab випускає не тільки металошукачі початкового рівня, такі як x-terra (в народі - «терки») 305 і 505, але і більш професійні пристрої, до числа яких можна віднести і металодетектор Equinox 600. Щ..
348
Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19421
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14343
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6652
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5552