Information
Search

Огляд детектора прихованих відеокамер iProTech WEGA I

Герой огляду - детектор, призначений для пошуку мініатюрних відеокамер, замаскованих під побутові предмети, інтер'єр, іграшки, аксесуари, фурнітуру, датчики. Дізнаємося, що всередині коробки і як користуватися пристроєм.


Детектор прихованих відеокамер iProTech WEGA I

Чому ми вибрали саме WEGA I

На ринку пропонують рішення різної складності, які діють за однаковим принципом. На пристрої включають миготливий спалах, а окуляр приладу, забезпечений фільтром, уловлює відбите світло. Наприклад, можна встановити спеціальну програму на смартфон. Після її запуску спалах дає імпульсне світло, яким сканують приміщення. Якщо в кімнаті є прихована камера, на екрані видно відбиті промені від її об'єктива у вигляді точки, що світиться.

Але потужність спалаху смартфона істотно нижче, ніж у випромінювача детектора прихованих відеокамер. До того ж вона дає біле світло, тоді як iProTech WEGA I працює в червоному спектрі, який сильніше відбивається об'єктивом прихованої камери. Ще одна особливість - червоне світло дає менше помилкових спрацьовувань, а білий відбивається від будь-якої гладкої поверхні. Тому пошук прихованих камер через смартфон - це більше розвага, ніж серйозна профілактика стеження.iProTech - лінійка приладів, розроблених американською компанією Digiscan Labs. Вона понад 20 років створює пристрої, програмне забезпечення для контршпигунства, які допомагають виявити прилади спостереження, зберегти конфіденційність, уберегти інформацію від крадіжки.
Традиційно на ринку пропонується маса китайських апаратів: детектори прихованих камер, жучків, універсальні пристрої «2 в 1» з виявлення будь-яких пристроїв стеження. Їх світлодіоди теж працюють в червоному спектрі, але по потужності поступаються iProTech WEGA I. Також істотно нижче за якістю червоний світлофільтр окуляра, а це значить, що мініатюрну приховану камеру з діаметром лінзи 0,2 мм можна і не помітити.
На наш погляд, детектор iProTech WEGA I - відмінний варіант, як для особистого користування, так і для професіоналів. Його світлодіодна матриця випромінює потужний інфрачервоний пучок світла, відображення якого легко виявити при попаданні на об'єктив прихованої камери. Вбудований світлофільтр згладжує відблиски від інших поверхонь, що допомагає зосередитися на пошуку.

Комплектація iProTech WEGA IКомплектація iProTech WEGA I 

Детектор поставляється в коробці з сліпкейсом з щільного чорного картону. Усередині ви знайдете:

  • інструкцію з користування українською та російською мовою;
  • інструкцію з користування англійською мовою;
  • відріз фіброткані для протирання оптики;
  • викрутку для відкриття батарейного відсіку;
  • дві батарейки ААА з номінальною напругою 1,5 V;
  • детектор iProTech WEGA I.

  Пристрій виконаний з металу чорного кольору. Всі елементи з'єднуються щільно, без люфтів. Детектор розміром 140×34×16 мм зручно розташовується в руці, не ковзає. Великий палець лягає точно на кнопки. Низький хід кнопок дозволяє включати і вимикати прилад натисненням без зусиль. Індикатор рівня батареї попереджає, коли необхідно замінити елементи живлення.

  Як користуватися детектором iProTech WEGA I

  Слідуючи інструкції, тестуємо пристрій:
  1. Беремо детектор, відкриваємо батарейний відсік.
  2. Вставляємо батарейки, дотримуючись полярності, закриваємо відсік. Якщо батарейки вставлені правильно, пристрій блимне червоним світлом.
  3. Натискаємо кнопку харчування.
  4. Притискаємо окуляр детектора до ока, другий можна заплющити або закрити рукою.
  5. Натискаємо і утримуємо кнопку «Пошук».
  6. Обводимо поглядом простір навколо, оглядаючи через окуляр.
  7. Регулюємо яскравість випромінювання кнопками на корпусі в залежності від дальності досліджуваних об'єктів (ліва зменшує, права збільшує інтенсивність).
  8. Запам'ятовуємо місця, де світиться відображена червона точка - там захована відеокамера.
  9. Скануємо кімнату, меблі, деталі інтер'єру, обладнання під іншим кутом.
  10. Після сканування повертаємося туди, де виявили відбиття світла. Уважно оглядаємо місце або предмет. Якщо необхідно, розбираємо його, щоб дістати приховану камеру або переконатися в її відсутності.

  У нашому офісі ми не знайшли прихованих камер і зітхнули з полегшенням - за нами ніхто не стежить. Перевірили детектор в справі, просканувавши веб-камери стаціонарного ПК, ноутбука, камери смартфонів. В окулярі на затемненій світлофільтром плямі відмінно видно об'єктив, що відображає світло. Правда, чим гостріше кут падіння імпульсного світла на нього, тим складніше помітити відображення. Найкраще видно приховану камеру, коли світло падає під прямим кутом. Тому сканувати кімнату необхідно з різних точок і під різними кутами.

  Висновок про детектор прихованих відеокамер

  Завдяки невеликим розмірам детектор можна носити з собою в барсетці, кишені брюк, піджака і швидко використовувати за призначенням. Потужний інфрачервоний випромінювач дозволяє з точністю до міліметра виявити місце установки прихованої камери. Для цього потрібно не поспішаючи оглянути приміщення з однієї точки на 360 градусів, потім перейти в протилежну і повторити процедуру. Камеру можна не помітити під одним кутом випромінювання, тому приміщення оглядають з різних сторін. Потужність випромінювача дозволяє сканувати простір до 20 м в довжину.

  Сила випромінювання імпульсного червоного світла регулюється легким натисканням на кнопки. Навіть малодосвідчений оператор впорається із завданням: природні відблиски заглушає спеціальний світлофільтр, на затемненій ділянці відбиті від об'єктива промені видно чітко.

  В цілому детектор виправдав наші очікування якості і надійності. Замовити пристрій можна в каталозі товарів, пройшовши за посиланням: детектор прихованих відеокамер iProTech WEGA I.


  Відеоогляд детектора прихованих камер Wega I  Супутні Товари

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре
  Популярні Статті
  Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
  Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
  34586
  Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
  Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
  28705
  Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
  Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
  17644
  Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
  Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
  16246