Information
Search

Детектор прихованих відеокамер iProTech WEGA I


Код товара: 320-05
Бренд: iProTech
Модель: WEGAi
  • Наявність: В наявності


19580 грн


Купити у кредит
Рассрочка onlineiProTech WEGA I є професійним суперсучасним детектором прихованих камер. Використовується даний прилад для виявлення та встановлення точного розташування будь-яких прихованих відеокамер, в тому числі й неактивних в момент пошуку, замаскованих в приміщеннях, салонах автомобілів, в одязі та інших місцях.

Особливості детектора прихованих відеокамер iProTech WEGA I

  • Даний прилад здійснює роботу згідно метода оптичного зондування.
  • Ефективна відстань розташування приладу для виявлення становить від 2 до 10 метрів.
  • Для виявлення прихованих камер необхідно провести візуальний огляд всіх поверхонь та предметів через окуляр детектора.
  • Для ослаблення природних відблисків iProTech WEGA I оснащений світлофільтром.

Як працює детектор прихованих відеокамер iProTech WEGA I

iiProTech WEGA I призначений для швидкого та надійного виявлення прихованих відеокамер. Оптичне зондування, що лежить в основі роботи приладу, дозволяє виявляти мікрооб'єктиви прихованих відеокамер за оптичними ознаками, не залежно від їх робочого стану чи каналу передачі відеосигналу.

Детектування засноване на властивості зворотного відображення спрямованого випромінювання оптичною системою об'єктив – ПЗЗ-матриця прихованої відеокамери. Фільтрація відбитогомонохромного випромінювання мікровідеокамер дозволяє відокремлювати природні відблиски інших джерел світла. 


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре