Information
Search

Екрануюча скринька LOCKER's Box - необхідність чи дорога іграшка?

Не кожен користувач може визначити наявність в своєму мобільному телефоні наявність "трояна" або іншого шкідливого ПО, завдяки якому оператор стільникового зв'язку (або зловмисник, оснащений спеціальним комплектом апаратури) може примусово включити цікавить його телефон на прослуховування акустичної інформації (активувати мікрофон), яка « знаходиться »в досяжності мікрофона телефону. Причому при такій активації телефон не подає ніяких ознак того, що він знаходиться в режимі однобічного зв'язку.

Саме для боротьби з цими "неприємними" властивостями мобільного зв'язку і була розроблена шкатулка LOCKER's Box, яка відноситься до пасивних систем захисту інформації та призначена для придушення сигналу широкого діапазону. Іншими словами, наявність такого виробу забезпечить надійний захист власників стільникових пристроїв від негласної дистанційної активації їх апаратів з метою прослуховування їхніх розмов.Принцип роботи LOCKER's Box

Виконання скринькою своїх функцій забезпечується завдяки використанню в її конструкції високоефективних радиопоглощающих (екрануючих) матеріалів, які забезпечують повну ізоляцію телефону, що знаходиться всередині вироби, від зв'язку із зовнішнім світом за всіма наявними каналами зв'язку.

Відмінні риси екрануючої шкатулки LOCKER's Box

До відмітних особливостей даного вироби можна віднести наступні його характеристики:

 • шкатулка в змозі забезпечити захист не одного, а декількох мобільних телефонів (виріб випускається в розмірах під 4, 6, 8 і 24 телефону). Крім того, за додаткову плату ви зможете замовити шкатулку під будь-яку кількість гаджетів, що буде вельми корисним при проведенні конфіденційних нарад з великою кількістю присутніх;
 • працездатність акустичного сейфа не залежить від частотного діапазону, що використовується для зв'язку стільниковим телефоном. Таким чином, виріб забезпечує ефективний захист не тільки існуючих, але і будь-яких інших, перспективних, моделей стільникових телефонів зі стандартами зв'язку 5G і вище. Екрануюча шкатулка LOCKER's Box пригнічує сигнали діапазону від 1 мГц до 10 гГц, знижуючи рівень сигналу на 120 dBi. У цьому діапазоні працюють такі канали передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, WiFi, GPS, Bluetooth, і інші основні протоколи передачі даних.

Шкатулка LOCKER's Box: інструкція користувача

Шкатулка LOCKER's Box відноситься до пасивних систем захисту інформації, а її основною областю призначення є придушення радіосигналу широкого діапазону. На відміну від джаммера, шкатулка не впливає на роботу мережі, а діє виключно на смартфони, які в неї поміщені.
Екрануючі властивості LOCKER's Box пригнічують сигнали діапазону від 1 МГц до 10 ГГц, знижуючи рівень сигналу на 120 dBi. У цьому діапазоні працюють такі канали передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, WiFi, GPS, Bluetooth, і інші основні протоколи передачі даних.
Використання екрануючої шкатулки дозволяє миттєво блокувати сигнал смартфона, що не відключаючи його і не втручаючись в роботу мережі. Даний спосіб захисту інформації підійде для кабінету керівника, переговорної, в якій проводяться конфіденційні наради, а також для інших випадків, якщо потрібно забезпечити конфіденційність переговорів і виключити витік інформації через стільниковий зв'язок.

Щоб почати користуватися екрануючою шкатулкою, вам необхідно виконати ряд нескладних дій:

  • відкрити скриньку;


  • помістити всередину смартфони;


  • щільно закрити кришку.


  Після того, як кришка щільно закриється, все радіосигнали будуть заблоковані, а зв'язок перерваний. Відновлення зв'язку відбудеться в той момент, коли кришка шкатулки знову відкриється.

  Для зняття статичної напруги з корпусу шкатулки, вона додатково оснащується системою заземлення, яка активується при підключенні шкатулки до електромережі з напругою 220 V. При цьому необхідно врахувати, що мережа повинна бути трифазної, тобто, мати нуль і землю. Підключення здійснюється за допомогою спеціального перехідника, що поставляється в комплекті з виробом.

  Термін служби виробу не обмежений, за умови цілісності екрануючого матеріалу. Фізичне пошкодження тканини (розриви, нагрів, потертості, хімічний вплив і т.д.) не є гарантійним випадком.

  Захистіть свій бізнес! Купуйте шкатулку LOCKER's Box і збережіть всі свої ідеї в таємниці від конкурентів!


  Супутні Товари

  Написати відгук

  Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
      Погано           Добре
  Популярні Статті
  Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
  Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
  35608
  Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
  Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
  29182
  Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
  Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
  18439
  Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
  Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
  17521