Information
Search

Екрануюча скринька з акустоперешкодою на 4 смартфона Locker Talker 4


Новинка
Код товара: 753-03
Бренд: Locker's
Модель: Locker Talker 4

Оплата: По счету с НДС, на карту, наличными при получении
  • Наявність: В наявності
Доставка: Виготовляється під замовлення. Термін виготовлення 3 тижні.

Задати питання
19999 грнЦей виріб відноситься до активно-пасивних систем захисту інформації і призначений для пригнічення як радіо, так і аудіосигналу широкого діапазону. Якщо порівнювати її з джаммером, то скринька не впливає на роботу мережі, а тільки на смартфони, розміщені в ній.
Екрануючі властивості Locker Talker пригнічують сигнали діапазону від 1 мГц до 10 гГц, і знижують рівень сигналу на 120 dBi. У цьому діапазоні працюють такі канали передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, 4G, 5G, LTE, WiFi, GPS, Bluetooth, і інші основні протоколи передачі даних.
Додатковий модуль акустичної перешкоди дозволяє генерувати акустичний шум всередині скриньки, завдяки чому всі записи, зроблені на смартфони всередені скриньки, будуть містити тільки шум, а не зміст переговорів. Акустоперешкода генерується по шести незалежних каналах - білий шум, коричневий шум, кілька видів мовоподібної перешкоди.
Екрануюча настільна шкатулка з акустоперешкодою Locker Talker використовується для миттєвого блокування сигналів смартфона без його відключення і без втручання в роботу мережі, а акустоперешкода дозволяє заблокувати роботу записуючих програм на смартфоні, які можуть бути встановлені з відома або без відома власника апарату.
Такий спосіб захисту інформації підійде для кабінету керівника, переговорної, в якій проводяться конфіденційні наради, і для інших випадків, якщо потрібно убезпечити переговори і виключити витік інформації через стільниковий зв'язок.
Locker Talker на даний момент виготовляється в чотирьох основних розмірах на 4, 6, 8 і 24 смартфонів, корпус виробу з натурального дерева горіха. Можливе виготовлення скриньки за вашими побажанням, на будь-яку кількість смартфонів, як з опцією акустоперешкоди, так і без, або ж тільки з акустоперешкодою, без функції екранування сигналу стільникового зв'язку. Можливо використовувати інші породи дерева - дуб, вишня, червоне дерево та ін. Оформлення вашого логотипу лазерним гравіюванням, інкрустацією деревом, люмінофором. Завдяки цьому Locker Talker впишеться в інтер'єр будь-якого кабінету або переговорної.
Всі скриньки виготовляються вручну. Термін виготовлення 3-4 тижні (узгоджується при замовленні).
Для виконання замовлення необхідна передоплата в розмірі 50% від вартості замовлення.
Зверніть увагу! При індивідуальному замовленні не типового розміру або шкатулки з іншого дерева, вартість може змінюватися.

Призначення:
Для смартфона
Матеріал:
Деревина
Матеріал корпуса:
Мідь 2 мм
Кількість шарів екрануючої тканини:
2
Застібка:
Металевий замок
Колір:
Горіх
Малюнок:
-
Заземлення:
Так
Змінна підкладка:
Так
Захист від стирання тканини:
Так
Гарантія:
12 місяців
Країна виробництва:
Україна
Комплект поставки:
Шкатулка, шнур для заземлення, інструкція, гарантійний талон
Можливість брендування:
Так, металева табличка
Мінімальний тираж для брендування:
1
Мінімальний тираж одного нестандартного кольору:
1
Розмір зовнішній:
23х21х10 см
Розмір внутрішній:
18х16х4 см
Вага виробу:
3200 гр

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре