Information
Search

Як відключити стеження в браузері Google Chrome

Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі.

Виявилося, що Хром шпигує за вами і записує через мікрофон навіть після того, як відповідна вкладка була закрита!

Відбувається це так ... Наприклад, Ви скористалися голосовим пошуком в Google, знайшли те, що потрібно і закрили вкладку. Але вам тільки здається, що вона закрита - насправді залишається відкритим невидиме віконце, в якому, як і раніше активовані мікрофон і камера!

Але і це ще не все! Як виявилося, якщо Ви хоч один раз дали дозвіл сайту включати камеру і мікрофон, то цей дозвіл збережеться назавжди, так що наступного разу він активує їх без дозволу і почне фонову прослушку!

Користувачі вказали Google на несанкціоновану прослушку, проте представники компанії заявили, що це відповідає стандартам W3C, і взагалі це дуже зручно для запуску відеочатів.

Приймати якісь заходи, або змиритися - вибір за вами. Якщо ж ви не задоволені такою ситуацією і вважаєте за краще, щоб за вами не шпигували, то читайте інструкції нижче, як відключити веб-камеру і мікрофон в браузері Google Chrome.

1. Наберіть в адресному рядку браузера

chrome://settings/content/camera



Встановіть "Запитувати дозвіл на доступ". Обов'язково перевірте список сайтів, яким доступ дозволений. Видаліть непотрібні.


2. Наберіть в адресному рядку браузера

chrome://settings/content/microphone



Встановіть "Запитувати дозвіл на доступ". Обов'язково перевірте список сайтів, яким доступ дозволений. Видаліть непотрібні.


Виберіть пункт «Заблоковано», якщо Ви хочете повністю виключити можливість прослушки і записи з камери. Якщо ж збираєтеся використовувати з'єднання з мікрофоном і камерою на деяких сайтах, відзначте пункт «Питати, якщо сайт намагається отримати доступ до камери або мікрофона.


Не завжди настройки браузера змінюються тільки за бажанням користувача і залишаються такими в подальшому. Змінитися вони можуть з кількох причин - збій системи (наприклад при скиданні налаштувань за замовчуванням, оновлення операційної системи або браузера, при виникненні будь-якої помилки) або ж через навмисні дії нечистих на руку власників сайтів, які можуть отримати доступ до мікрофона без вашого відома, наприклад використовуючи експлоїт, або ж запросити дозвіл до мікрофона під виглядом доступу до якоїсь іншої нешкідливою функції (використовуючи фішинг). Ну і найважливіша і найнебезпечніша причина, по якій настройки браузера можуть змінитися - це сам користувач. Він може просто забути що давав доступ до мікрофона в якомусь дійсно важливому випадку, наприклад під час онлайн-конференції, і просто не перемкнув це налаштування назад. Тут вже крім самого користувача ніхто винен не буде - ні корпорації з дірявим софтом, ні злісні хакери :)

Щоб надійно вберегти себе від всіх цих випадків, варто використовувати цю інструкцію, і додатково придбати захисну шторку і заглушку для мікрофона


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
40830
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
31527
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
24614
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
22462