Information
Search

Захист веб камери від стеження

Хіт продаж
Кришка-шторка для веб камери квадратна 1шт Locker Cam Square White 1
1

65 грн

Кришка-шторка для веб камери пластикова овальна біла Locker Cam Oval White
0

65 грн

Хіт продаж
Кришка-шторка для веб камери пластикова овальна чорна Locker Cam Oval Black
4

65 грн

Хіт продаж
Шторка для веб камери Locker Cam Square Black 1
0

65 грн

Новинка
Шторка для веб-камери велика овальна Locker Cam Oval Black Big
0

65 грн

Комплект наклейок для веб-камери 15 шт Locker Sticker Dark
0

20 грн

Комплект наклейок для веб-камери 15 шт Locker Sticker Light
0

20 грн

Хіт продаж
Кришка-шторка для веб камери квадратна 3шт Locker Cam Square Black 3
2

109 грн

Кришка-шторка для веб камери квадратна 3шт LockerCamSquareWhite3
0

109 грн

Хіт продаж
Кришка-шторка для веб камери Locker Cam Metall Black
4

0 грн

Кришка-шторка для веб камери Locker Cam Metall Pink
0

0 грн

Хіт продаж
Кришка-шторка для веб камери Locker Cam Metall Silver
2

0 грн

Показано з 1 по 12 із 12 (всього 1 сторінок)

Захист веб камери від стеження
Закрий всевидюче око!
Невелике вічко камери ноутбука, смартфона може обернутися великими проблемами для користувача. Ми настільки звикли довіряти гаджетам, що навіть не замислюємося, як вони можуть нас скомпрометувати. Один з можливих способів - стеження через веб-камеру ноутбука або камеру телефону, зараження троянською програмою, без відома власника.

Стеження через веб-камеру - як це відбувається

Використовуючи хакерські прийоми, вірусні програми, зловмисники отримують доступ до відеокамери і включають її віддалено. При цьому жертва ніяк не ідентифікує приховану роботу камери: індикатори не світяться, відповідні програми не запущені.
Цікаве питання, чи можуть стежити через камеру телефону або за допомогою соціальних мереж? Фотографії Марка Цукерберга з ноутбуком, на якому заклеєна камера і мікрофон, свідоцтва звичайних користувачів про дивні «збіги» в їх житті, дають однозначну відповідь. Так, власники соціальних мереж вивчають потреби і інтереси своєї аудиторії, безсоромно вторгаючись в особистий простір користувачів.
Крім того, соціальні мережі мають цілком легальний доступ до камери, і це не секрет - це прямо вказано в ліцензійній угоді, яку ніхто не читає. Зловмисники ж переслідують брудніші цілі. Згадайте, як ви іноді ведете себе вдома, коли впевнені, що вас ніхто не бачить. А тепер уявіть, що в цей час ноутбук або телефон знімає те, що відбувається, на відео. Отримавши його, зловмисники шантажують свої жертви, очорнюють репутацію «клієнта», вимагаючи гроші за видалення компромату. І навіть якщо заплатити викуп, немає гарантії що відео не продадуть на спеціалізовані сайти. Стає зрозуміло, навіщо заклеюють камеру на телефоні. Деякі користувачі зберігають логіни і паролі доступу до онлайн-банкінгу, соціальних мереж, інших важливих інтернет-ресурсів на стікерах. Розклеєні на стінах в межах видимості камери, вони відкривають доступ до конфіденційної частини їхнього життя.

Навіщо заклеюють веб камеру - заходи безпеки

Можна встановити тисячу антивірусних, антішпіонскіх програм, серфить по інтернету з граничною акуратністю і все одно стати жертвою зловмисників. Найкращий спосіб себе убезпечити - закрити вічко камери. Єдине, не зрозуміло, навіщо заклеюють веб-камеру скотчем, ізолентою, наклейками, іншими підручними засобами, якщо є більш зручне рішення - рухома захисна кришка.
Встановивши її на корпус ноутбука або телефону, ви одним рухом пальця закриваєте або при необхідності відкриваєте вічко камери. Пристрій при цьому зберігає естетичний, презентабельний вигляд.
Замовляйте кришку-шторку на камеру, встановлюйте на свій пристрій і відчувайте себе в безпеці.
Лідери продажу