Information
Search

Захист веб камери від стеження

-63 %
Хіт продаж
4

136 грн 50 грн

-63 %
Хіт продаж
2

136 грн 50 грн

Хіт продаж
1

65 грн

Хіт продаж
2

109 грн

0

65 грн

Хіт продаж
4

65 грн

Хіт продаж
0

85 грн

Хіт продаж
0

65 грн

Хіт продаж
0

85 грн

0

20 грн

0

20 грн

0

109 грн

0

0 грн

Показано з 1 по 13 із 13 (всього 1 сторінок)

Закрий всевидюче око!
Невелике вічко камери ноутбука, смартфона може обернутися великими проблемами для користувача. Ми настільки звикли довіряти гаджетам, що навіть не замислюємося, як вони можуть нас скомпрометувати. Один з можливих способів - стеження через веб-камеру ноутбука або камеру телефону, зараження троянською програмою, без відома власника.

Стеження через веб-камеру - як це відбувається

Використовуючи хакерські прийоми, вірусні програми, зловмисники отримують доступ до відеокамери і включають її віддалено. При цьому жертва ніяк не ідентифікує приховану роботу камери: індикатори не світяться, відповідні програми не запущені.
Цікаве питання, чи можуть стежити через камеру телефону або за допомогою соціальних мереж? Фотографії Марка Цукерберга з ноутбуком, на якому заклеєна камера і мікрофон, свідоцтва звичайних користувачів про дивні «збіги» в їх житті, дають однозначну відповідь. Так, власники соціальних мереж вивчають потреби і інтереси своєї аудиторії, безсоромно вторгаючись в особистий простір користувачів.
Крім того, соціальні мережі мають цілком легальний доступ до камери, і це не секрет - це прямо вказано в ліцензійній угоді, яку ніхто не читає. Зловмисники ж переслідують брудніші цілі. Згадайте, як ви іноді ведете себе вдома, коли впевнені, що вас ніхто не бачить. А тепер уявіть, що в цей час ноутбук або телефон знімає те, що відбувається, на відео. Отримавши його, зловмисники шантажують свої жертви, очорнюють репутацію «клієнта», вимагаючи гроші за видалення компромату. І навіть якщо заплатити викуп, немає гарантії що відео не продадуть на спеціалізовані сайти. Стає зрозуміло, навіщо заклеюють камеру на телефоні. Деякі користувачі зберігають логіни і паролі доступу до онлайн-банкінгу, соціальних мереж, інших важливих інтернет-ресурсів на стікерах. Розклеєні на стінах в межах видимості камери, вони відкривають доступ до конфіденційної частини їхнього життя.

Навіщо заклеюють веб камеру - заходи безпеки

Можна встановити тисячу антивірусних, антішпіонскіх програм, серфить по інтернету з граничною акуратністю і все одно стати жертвою зловмисників. Найкращий спосіб себе убезпечити - закрити вічко камери. Єдине, не зрозуміло, навіщо заклеюють веб-камеру скотчем, ізолентою, наклейками, іншими підручними засобами, якщо є більш зручне рішення - рухома захисна кришка.
Встановивши її на корпус ноутбука або телефону, ви одним рухом пальця закриваєте або при необхідності відкриваєте вічко камери. Пристрій при цьому зберігає естетичний, презентабельний вигляд.
Замовляйте кришку-шторку на камеру, встановлюйте на свій пристрій і відчувайте себе в безпеці.
Лідери продажу