Information
Search

IStorage datAshur BT - USB-накопитель с аппаратным шифрования

IStorage datAshur BT - це надзахищений флеш-накопичувач USB 3.2 (Gen 1) з апаратним шифруванням, доступний ємністю від 4 до 128 ГБ. datAshur BT пропонує багатофакторну безпечну бездротову аутентифікацію користувача для смартфонів (Android і iOS) через зашифрований канал Bluetooth® між телефоном і накопичувачем. Користувачі можуть аутентифыкувати флеш-накопичувач datAshur BT, вводячи пароль з 7-15 символів, або просто використовувати біометричне розблокування (Face ID / розпізнавання особи, Touch ID / відбиток пальця і ​​сканування IRIS) через свій смартфон.
DatAshur BT шифрує дані в реальному часі з використанням 256-бітного алгоритму апаратного шифрування AES-XTS, сертифікованого FIPS. datAshur BT не залежить від ОС / хоста і працює з усіма операційними системами (Windows, Mac, Linux, Chrome і т. д.) і пристроям обмінюватися даними USB-накопичувачі (комп'ютери, медичні пристрої, телевізори, дрони, принтери, сканери і т . д.).
Диски datAshur BT можуть бути підготовлені і управлятися віддалено через iStorage datAshur BT Remote Management Web Console (необов'язково, потрібно річна підписка).Апаратне шифрування
Біометричне розблокування
Віддалене очищення
Річна гарантія
Захистіть свої особисті і бізнес-дані відповідно до військових стандартів, щоб забезпечити дотримання суворих правил і директив, таких як GDPR, HIPAA, SOX і т. д., Щоб уникнути хворобливого і дорогого публічного розкриття потенційних витоків і втрати даних.
Незалежність від ОС і хоста - працює з будь-якою ОС (Windows, Mac, Linux, Chrome і т. д.), З будь-якими хостами і вбудованими системами (комп'ютери, медичні пристрої, телевізори, дрони, принтери, сканери і т. д.) І інфраструктурою віртуальних робочих столів (Citrix, VMware)
Захистіть конфіденційні дані за допомогою USB-накопичувача datAshur BT

Всі дані, що зберігаються на диску, шифруються в режимі реального часу з використанням 256-бітного апаратного шифрування AES-XTS військового рівня (відповідність FIPS)
Дизайн і технологія, що відповідають стандарту FIPS 140-2, рівень 3
- Все критичні компоненти покриті шаром надміцної епоксидної смоли.


Скидання диска - після виконання пароль, ключ шифрування і дані будуть втрачені назавжди. DatAshur BT повернеться до заводських налаштувань за замовчуванням для повторного розгортання.
Виконайте аутентифікацію за допомогою пароля з 7-15 символів або біометричної розблокування (Face ID / розпізнавання осіб, Touch ID / відбиток пальця і сканування IRIS). Користувача додаток підтримує 12 мов


Автоматичний антивірус - iStorage DriveSecurity® Powered by ESET включена безкоштовна річна ліцензія
Швидкість передачі даних USB 3.2 Gen 1 - зворотна сумісність зі старими інтерфейсами USB


Доступ до диска захищений за допомогою перевірки автентичності Bluetooth (відповідність FIPS) через будь-який смартфон / планшет (iOS / Android) або Apple Watch
Доступні ємності від 4 до 128 ГБ


Підтримує двухфакторную аутентифікацію через SMS
Сертифікат IP57 - захист від пилу і води


Віддалене управління через IStorage Remote Management Console (опція). Диски datAshur BT можна підготувати і розгорнути як керовані диски за лічені хвилини
Захист від брутфорса
Керуйте користувачами та пристроями за допомогою консолі віддаленого управління datAshur BT

Диски datAshur BT можна підготувати і розгорнути протягом кількох хвилин для віддаленого управління через веб-консоль віддаленого управління iStorage.
Віддалене управління дозволяє ІТ-адміністраторам віддалено стирати або відключати доступ користувачів, обмежувати час і місця, в яких можна використовувати USB-накопичувачі datAshur BT, віддалено розблокувати і змінювати пароль користувача, переглядати журнали активності користувачів, а також безліч додаткових функцій.
Для віддаленого управління потрібно періодична підписка, і її можна розгорнути протягом кількох хвилин (доступна 30-денна безкоштовна пробна версія, зв'яжіться з нами для отримання додаткової інформації).

datAshur BT - персональний додаток


Завантажте та встановіть програму datAshur BT Personal, якщо ви будете використовувати привід datAshur BT без віддаленого управління.
Особливості програми:
• Виконайте аутентифікацію за допомогою пароля з 7-15 символів або біометричної розблокування (Face ID / розпізнавання осіб, Touch ID / відбиток пальця і сканування IRIS). Користувача додаток підтримує 12 мов.
• Підтримує двухфакторную аутентифікацію за допомогою SMS.
• Віддалене очищення - дані з USB-накопичувача з апаратним шифруванням datAshur BT можна віддалено стерти в разі його втрати або крадіжки.
• Відійти для автоблокування - блокує диск, коли пристрій iOS / Android переміщається приблизно на 5 м від диска на більш ніж 5 секунд.
• Автоматичне блокування при бездіяльності - захищає від несанкціонованого доступу, якщо USB-накопичувач datAshur BT розблоковано і неактивний протягом заздалегідь визначеного періоду часу (від 1 до 60 хвилин).
• Тільки читання (захист від запису)
• Відновлення пароля і багато іншого.

Примітка. Для цього додатка необхідно придбати USB-накопичувач datAshur BT Secure.

Мобільні додатки iStorage datAshur BT (iOS і Android) підтримують 12 мов: англійська, французька, італійська, німецька, іспанська, португальська, польська, російська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), корейська, японська.

Доступні підписки на 1, 2 і 3 рокиiStorage datAshur BT проводиться iStorage Ltd. і використовує технологію DataLock® за ліцензією ClevX, LLC. Патент США. www.istorage-uk.com/clevx-patents

Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35508
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29133
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18360
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17381