Information
Search

datAshur BT Management Console - віддалене управління флешками datAshur BT

Віддалене управління флешками datAshur BT.Отримайте повний контроль над усіма накопичувачами iStorage datAshur BT за допомогою веб-консолі віддаленого управління iStorage datAshur BT.Веб-консоль iStorage datAshur BT Remote Management (RM) надає ІТ-адміністраторам повний контроль доступу до всіх USB-накопичувачів datAshur BT, розгорнутим в організації, надаючи адміністратору просте і ефективне рішення для погроз кібербезпеки і захисту даних, з якими все частіше стикаються підприємства і державні організації.На основі браузера

iStorage datAshur BT RM - це веб-менеджер на основі браузера, який пропонує управління віддаленим доступом з повним контрольним журналом в якості рішення «Програмне забезпечення як послуга» (SaaS) з використанням безпечних глобальних хмарних сервісів, які відповідають GDPR, HIPAA і багатьом іншим нормативним вимогам. Зокрема, він пропонує такі функції, як можливість віддалено стерти або відключити доступ користувачів, обмежити час і місця, в яких можна використовувати USB-накопичувачі datAshur BT, віддалено розблокувати і змінити пароль користувача, переглянути журнали активності користувачів, а також безліч додаткових функцій.


Надання дисків і застосування політик користувачів

iStorage datAshur BT RM вимагає, щоб ІТ-адміністратори використовували мобільний додаток iStorage datAshur BT Admin для надання USB-накопичувачів datAshur BT і забезпечення дотримання політик користувачів (iOS, Android). Всі авторизовані користувачі Керованих дисків повинні використовувати мобільний додаток iStorage datAshur BT Managed (iOS, Android) для аутентифікації себе і диска. Права доступу оновлюються по бездротовій мережі - в будь-якому місці і в будь-який час через безпечне бездротове з'єднання, що відповідає стандарту FIPS 140-2 Level 3, між мобільним телефоном і USB-накопичувачем datAshur BT.


Як права доступу оновлюються по бездротовій мережі

Крок 1

Адміністратор виконує команду в веб-консолі віддаленого управління iStorage datAshur BT.

Крок 2

Команда вирушає у вигляді зашифрованого сигналу з веб-консолі віддаленого управління в кероване додаток datAshur BT.

Крок 3

Користувач вводить облікові дані в додаток datAshur BT Managed, щоб безперешкодно пройти аутентифікацію через сервер, а потім розблокувати диск через додаток.

Крок 4

Додаток datAshur BT Managed отримує команду адміністратора і передає її на накопичувач через зашифрований канал Bluetooth, що відповідає стандарту FIPS.Переваги та відмінності (в порівнянні з конкуруючими рішеннями RM):

Незалежність від хоста / ОС - диски datAshur BT працюють з будь-яким комп'ютером, принтером, сканером, тонким клієнтом, вбудованим обладнанням, медичним пристроєм і військовим пристроєм
Немає зв'язку з USB, коли диск заблокований - ви не можете зламати те, чого не бачите
Не потрібно ніяких програмних додатків для запуску на хост (наприклад, комп'ютер, принтер і т. Д.) Для управління доступом і аутентифікації користувача.
Геозахист заснований на точності компонентів GPS, використовуваних в мобільних пристроях, що набагато точніше, ніж системи віддаленого управління, які покладаються на методи і інструменти на основі IP-адрес.Особливості програми

Веб-консоль віддаленого управління iStorage datAshur BT забезпечує адміністратору повну видимість і контроль над наступним:

Тимчасово відключити або скинути дані користувачів datAshur BT

- в разі підозрілої активності або звільнення працівника з організації без повернення datAshur BT.

Відображення місцеположення користувача

-ви можете переглядати місце розташування приводів datAshur BT через екранну карту, яка використовує точний GPS, а не IP-адресу.

Геозони і тимчасові огорожі

- обмежити час і місце, де і коли користувачі можуть використовувати свій datAshur BT. Адміністратори можуть обмежити доступ користувачів по континенту, країні, місту, штату або поштовим індексом, часу початку / закінчення (будь-часовий пояс) і можуть вибрати радіус в кілометрах / миль від обраного місця (до 2 метрів). Geofencing заснований на точності мікросхеми GPS, використовуваної в мобільних пристроях користувачів, яка є надзвичайно точної.

Спроби входу користувача

-кожен вхід в систему відстежується і зберігається, відображаючи розташування диска, дату і час, коли кожен користувач використовував свій datAshur BT, а також показує, чи була спроба входу в систему успішної чи ні.

Двухфакторная аутентифікація

- щоб розблокувати USB-накопичувач datAshur BT, кожен користувач повинен мати власне ім'я користувача та пароль для аутентифікації в якості авторизованих користувачів облікового запису віддаленого управління компанії, після підтвердження облікових даних користувачі можуть розблокувати свій datAshur BT, використовуючи 7-15 символів пароль або біометричну розблокування (Face ID / розпізнавання особи, Touch ID / відбиток пальця і сканування IRIS). Користувача додаток підтримує 12 мов

Дистанційне розблокування

- ІТ-адміністратори можуть віддалено розблокувати диск користувача, використовуючи облікові дані адміністратора. Це дуже корисна функція, якщо користувач забув свій пароль.

Віддалене очищення

- удаленно стереть данные с устройства пользователя, что вернет datAshur BT к заводским настройкам по умолчанию (диск выполняет «безопасное стирание» всех данных и учетных данных пользователя). Это важная функция, если сотрудник увольняется из организации, но при этом сохраняет флешку datAshur BT USB или если диск утерян или украден. При выполнении операции удаленной очистки блокируются все попытки получить доступ к данным, хранящимся на диске.

Зміна пароля

- ІТ-адміністратори можуть віддалено скинути пароль користувача без втрати даних, що зберігаються на диску.Керований додаток datAshur BT

Завантажити та встановити кероване додаток datAshur BT, якщо диск datAshur BT буде управлятися за допомогою веб-консолі віддаленого управління iStorage datAshur BT.
Особливості:
• *Заблокуйте та розблокувати USB-накопичувач iStorage datAshur BT за допомогою пароля з 7-15 символів або біометричної розблокування (Face ID / розпізнавання осіб, Touch ID / сканування відбитків пальців і IRIS).
• Автоматичне блокування при бездіяльності - захищає від несанкціонованого доступу, якщо USB-накопичувач datAshur BT розблоковано і неактивний протягом заздалегідь визначеного періоду часу (від 1 до 60 хвилин).
• * Автоматичне блокування при видаленні - блокує диск, коли пристрій iOS / Android переміщається приблизно на 5 м від диска на більш ніж 5 секунд. • * Функція тільки для читання (захист від запису).
• * Запам'ятати пароль - розблокувати USB-накопичувач datAshur BT без введення пароля.

______________
Примітка.
* Вищевказані функції можуть бути включені / відключені адміністратором при ініціалізації USB-накопичувачів datAshur BT через додаток datAshur BT Admin.

Потрібна підписка на віддалене управління datAshur BT.Додаток для адміністрування datAshur BT

Завантажте та встановіть програму адміністратора datAshur BT для забезпечення пристроїв datAshur BT і забезпечення дотримання політик користувачів.
Особливості:
• * Включити дистанційне керування (примусове використання RM) - вона була придбана в додатку адміністратора datAshur BT за замовчуванням і має залишатися включеним, щоб включити настройку віддаленого управління. У вимкненому стані диск можна налаштувати для роботи з некерованим додатком (персональне додаток datAshur BT).
• Встановити пароль користувача - ІТ-адміністратори можуть змінити пароль за замовчуванням для флеш-накопичувача datAshur BT перед розгортанням. (Паролі повинні бути довжиною від 7 до 15 символів).
• * Встановити автоматичне блокування бездіяльності - захищає від несанкціонованого доступу, якщо USB-накопичувач datAshur BT розблоковано і неактивний протягом заздалегідь визначеного періоду часу (від 1 до 60 хвилин).
• * Автоматичне блокування при видаленні - блокує диск, коли пристрій iOS / Android переміщається приблизно на 5 м від диска на більш ніж 5 секунд.
• * Встановити тільки для читання - якщо цей параметр включений, флеш-накопичувач datAshur BT буде налаштований тільки на читання (захист від запису).
• * Запам'ятати пароль - дозволяє користувачам налаштовувати свої диски на розблокування без введення пароля диска.
• * Біометрична розблокування - дозволяє користувачам біометричні розблокувати свої флеш-накопичувачі datAshur BT (Face ID / розпізнавання осіб, Touch ID / відбиток пальця і сканування IRIS)
______________
Примітка.
* Якщо зазначені вище функції включені ІТ-адміністратором, користувачам заборонено відключати.

С подпиской на веб-консоль удаленного управления datAshur BT iStorage администраторы имеют возможность удаленно стирать или отключать доступ пользователей, ограничивать время и географические местоположения по всему миру, где разрешено использование USB-накопителей datAshur BT, удаленно разблокировать и изменение паролей пользователей, просмотр журналов активности пользователей, а также множество дополнительных функций. 
Примітка. Для цього додатка необхідно придбати USB-накопичувач datAshur BT Secure.Веб-консоль віддаленого управління iStorage datAshur BT сумісна з USB-накопичувачем datAshur BT і вимагає періодичної підписки 3, яку можна додати в будь-який час і розгорнути протягом кількох хвилин (доступна 30-денна безкоштовна пробна версія, зв'яжіться з iStorage для отримання додаткової інформації) . ІТ-адміністратори можуть відстежувати і керувати необмеженою кількістю дисків datAshur BT.


Примітки:
Мобільні додатки iStorage datAshur BT (iOS і Android) підтримують 12 мов: англійська, французька, італійська, німецька, іспанська, португальська, польська, російська, китайська (спрощена), китайська (традиційна), корейська, японська.
Ліцензійні збори розраховуються для кожного диска, а не відповідно до кількості адміністраторів / користувачів.
Доступні підписки на 1, 2 і 3 роки - зв'яжіться з нами, щоб дізнатися ціни


iStorage datAshur BT проводиться iStorage Ltd. і використовує технологію DataLock® за ліцензією ClevX, LLC. Патент США.www.istorage-uk.com/clevx-patents

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19440
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14361
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6658
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5559