Information
Search

Відеоспостереження для гаража своїми руками

Забезпечити збереження автомобіля в гаражі, контроль того, що відбувається на прилеглій території, фіксацію фактів злому або викрадення - з цим завданням може впоратися система відеоспостереження для гаража. Якщо Ви хочете реалізувати відеоспостереження для гаража своїми руками, то вибирайте готові комплекти відеоспостереження.

Нюанси вибору обладнання комплекту вибору для гаража

Визначтеся, які функції ви хочете використовувати, і відштовхуйтеся від них при виборі відеообладнання.

Якщо ви хочете:

  • Контролювати стоїть в гаражі автомобіля з будь-якого місця. Для цих цілей система повинна мати онлайн-доступ, а на смартфон потрібно встановити спеціальний додаток.
  • Записувати всі епізоди в'їзду і виїзду машини в / з гаража. У такому випадку система повинна мати функцію запису по руху і жорсткий диск з достатнім об'ємом пам'яті, на якому буде зберігатися вся інформація.
  • Фіксувати відбувається на прилеглій території. Встановлюйте кілька різноспрямованих камер на зовнішніх стінах гаража - так огляд буде максимальним.
  • Реєструвати факти злому і / або викрадення машини. Перше, що виводять з ладу злодії, - відеореєстратор і камери. Для забезпечення максимального захисту відеозаписів рекомендуємо встановлювати відеореєстратор з жорстким диском всередині гаража, а якщо помістити його в металевому ящику або сейфі, ризик його крадіжки або псування буде зведений до мінімуму.


Порада від LOCKER's. Не варто економити на камерах, так як він їх якості та рівня залежить чіткість картинки. Знизити витрати можна за рахунок покупки готової системи із заводською налаштуванням і самостійною установкою. Для установки такої системи не потрібні спеціальні навички - достатньо вміти поводитися з інструментами і слідувати інструкції. Устаткування в подальшому можна в будь-який час демонтувати і перенести в інше місце: це буде важливо для тих, хто орендує гараж.


Підібрати комплект систем відеоспостереження

Важливо! Для ефективної роботи системи відеоспостереження необхідна безперебійна подача електроенергії (потрібно встановити звичайне джерело безперебійного живлення) та стабільний інтернет (при відсутності виділеного каналу завдання вирішується за допомогою мобільного 3G-модема).


Розстановка камер відеоспостереження

Якщо Ваш гараж знаходиться в кооперативі, є сенс об'єднатися з сусідами і встановити обладнання в одному або декількох рядах. Найефективніші камери з можливістю регулювання кута огляду і фокусом (варіфокальние), змонтувавши одну на початку лінії, а другу в кінці можна легко налаштувати необхідний огляд. На в'їзді ми рекомендуємо ставити камери з вузьким кутом огляду або з регульованим для фіксації номерних знаків та інших деталей автомобілів.

  

 Стандартний комплект відеоспостереження для гаража

Для будівлі, яка стоїть окремо, будуть діяти інші правила. За замовчуванням на кожному розі будівлі потрібно розташувати по одній камері і направити їх послідовно один за одним, це дозволить отримати найбільш ефективний охоплення прилеглої території. Ще одну камеру слід встановити в самому приміщенні (об'єктив повинен бути спрямований на ворота). Необхідно врахувати наступні нюанси:

Яскраві ліхтарі можуть засвічувати зображення, тому камери не повинні бути спрямовані на джерела освітлення.

Для якісної зйомки в нічний час систему можна доповнити світлодіодним прожектором (підійде садовий) і інфрачервоним датчиком руху. Це дасть більш чітку кольорову картинку і допоможе уникнути помилкових спрацьовувань: запис не проводитиметься та спрацює на сильний вітер або появу тварин, оскільки детектор реагує на тепло і певну масу тіла.

Обов'язково вибирайте камери в антивандальному корпусі і розміщуйте їх якомога вище - так зловмисникам буде складніше вивести їх з ладу. Це ж стосується і сполучних проводів - рекомендуємо зробити їх максімальнр непомітними або використовувати металеву гофру для прокладки.

Важливо! Власникам дорогих і / або раритетних авто рекомендуємо задуматися і про підключення охоронної сигналізації. Вона стане відмінним доповненням до відеоспостереження: ви завжди зможете перевірити, що відбувається в гаражі і оцінити оперативність виїзду групи на сигнал тривоги.


Монтаж системи спостереження в гаражі

1. Підготовка до монтажу

Розпакуйте обладнання і перевірте його цілісність. Підготуйте інструмент і комплектуючі: металеву гофру або пластиковий кабель-канал для проводів. На цьому етапі важливо вирішити, де буде встановлений відеореєстратор. Бажано, розташувати його важкодоступному сухому місці.
2. Монтаж камер

Чи не кріпіть камери на металеві основи, а лінії кабелю не плануйте поблизу вже наявних силових. Встановіть відеокамери на максимальній висоті, зафіксувавши їх шурупами. Після цього підключіть їх до відеореєстратора.


 


3. Підключення устаткування до блоків живлення

Обов'язково використовуйте два блоки живлення: один - для відеокамер, другий - для відеореєстратора. З'єднувальні шнури ховайте в металеві гофри. Якщо у вас є можливість провести приховану прокладку кабелю - обов'язково нею скористайтеся. При установці устаткування на вулиці необхідно захистити кабелю від вологи. Обмотайте їх ізоляційною стрічкою або сховайте їх в распаячних коробку.


 

 


4. Підключення до монітора і настройка

Готові комплекти вже налаштовані на постійну запис і починають роботу відразу після включення, але ви можете внести зміни в налаштування на свій розсуд.

Врахуйте, що режимі безперервної зйомки з 4 відеокамер жорсткого диска на 500 ГБ вистачить приблизно на 2-3 тижні. Щоб заощадити місце на накопичувачі, встановіть режим запису по руху або комбінацію режимів індивідуально для кожної камери.Важливий момент! Встановлювати камери на загальній території можна лише відкрито (приховані камери заборонені). При цьому необхідно повісити попереджувальні таблички «Ведеться відеоспостереження».


 Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35608
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29182
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18439
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17521