Information
Search

Веб-камера на гаджеті, що може бути природнішим?

Проте всі твої фоточки, відеотрансляції, відеодзвінки — це додатковий бонус. Головне її призначення — слідкувати за готовністю кави. Думаєш, жартуємо? Аж ніяк!


У 1991 році програмісти комп’ютерної лабораторії Кембриджу зовсім задовбалися бігати з кабінету в зону відпочинку Trojan Room і розчаровуватися виглядом пустої кавоварки. Порозкинувши мізками, вони встановили на кавоварку відеокамеру, підключили її до своїх комп’ютерів, розробили і встановили відповідну клієнтську програму. Тепер кожний співробітник міг у будь-який час подивитися на чорно-білу картинку на моніторі і вирішити, чи варто відривати свої м’які робочі зони від теплого кріселка чи почекати, доки кава буде готовою.


За пару років, картинку з кавоваркою почали транслювати в Інтернет. Кожний, у кого був доступ до мережі, міг подивитися, чи є в Кембриджі готова кава, і порадіти за місцевих програмістів. Саме тоді ідеєю зацікавилася компанія EarthCam і з 1996 року почала виробляти веб-камери.


Прототип, що отримав світову популярність, урочисто відключили від мережі о 9 годині 54 хв. 22 серпня 2001 року. Де спочивають його рештки, історія замовчує. А кавоварку Krups придбало німецьке видання Spiegel Online на аукціоні eBay за 3350 фунтів. Після реставрації виробником вона знову запрацювала, але вже в офісі видання.


Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19557
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14599
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6769
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5586