Information
Search

Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?

Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.

Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не міняючи стандартний пароль на уникальній під час установки веб-камери. Але іноді в їх приватне життя проникають за допомогою спеціальних програм.

Система LuminosityLink забезпечує віддалений доступ адміністраторам мережі для підтримки її роботи. Але в Інтернеті у вільному доступі є піратські версії програми. Для доступу до веб-камер користувачів, вони використовують необачно завантажені на ПК чи ноут зараженні додатки. Іноді в систему допомагають проникнути звичайні безкоштовні утіліти для завантаження відео.

DARKCOMET-RAT — троян, що забезпечує повний доступ до вашого пристрою, навколо якого сформувалася ціла спільнота зловмисників. Ретери (як вони себе називають) часто влаштовуються на роботу у магазини електроніки, продають там заражені пристрої. Мета їх діяльності — інтимне відео дівчат (іноді для різноманітності хлопців), яке вони таємно знімають, а потім продають в мережі.

Optic Nerve — сервіс для слідкування, розроблений американською розвідкою для боротьби з тероризмом. Підключаючись до веб-камери користувача, він розпізнає обличчя людини перед монітором і робить скріншоти кожні 5 секунд. Інформація відправляється на віддалені сервери до спеціальних баз.

Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?    

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19556
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14595
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6765
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5583