Information
Search

Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?

Ми вже писали про способи, якими хакери отримують таємний доступ до веб-камер користувачів. Сьогодні додамо ще трохи інформації для роздумів.

Часто користувачі самі полегшують зловмисникам задачу, не міняючи стандартний пароль на уникальній під час установки веб-камери. Але іноді в їх приватне життя проникають за допомогою спеціальних програм.

Система LuminosityLink забезпечує віддалений доступ адміністраторам мережі для підтримки її роботи. Але в Інтернеті у вільному доступі є піратські версії програми. Для доступу до веб-камер користувачів, вони використовують необачно завантажені на ПК чи ноут зараженні додатки. Іноді в систему допомагають проникнути звичайні безкоштовні утіліти для завантаження відео.

DARKCOMET-RAT — троян, що забезпечує повний доступ до вашого пристрою, навколо якого сформувалася ціла спільнота зловмисників. Ретери (як вони себе називають) часто влаштовуються на роботу у магазини електроніки, продають там заражені пристрої. Мета їх діяльності — інтимне відео дівчат (іноді для різноманітності хлопців), яке вони таємно знімають, а потім продають в мережі.

Optic Nerve — сервіс для слідкування, розроблений американською розвідкою для боротьби з тероризмом. Підключаючись до веб-камери користувача, він розпізнає обличчя людини перед монітором і робить скріншоти кожні 5 секунд. Інформація відправляється на віддалені сервери до спеціальних баз.

Ти правда певний, що нікому не цікаво стежити за тобою?    


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36265
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29520
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
19003
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18554