Information
Search

Тебе дійсно прослуховують...

Чи помічав ти коли-небудь, що після останньої розмови з другом (навіть наживо, без використання гаджетів), тебе переслідує реклама на тему цієї розмови. Ні, ти не параноїк, тебе дійсно прослуховують, арґуменуючи це бажанням полегшити тобі життя!

Не так давно користувачі продукції Apple виявили, що додаток FaceTime (підтримує відео- і аудіодзвінки між власниками продукції) дозволяє прослуховувати товаришів. Навіть якщо абонент не відповів на дзвінок, воно активує веб-камеру і мікрофон на його пристрої, та передає інформацію тому, хто дзвонить. Дуже зручно для дрібного шпигунства.

Аналогічним чином активуються записуючі модулі на гаджетах, коли ми спілкуємося у побуті. Достатньо, щоб у розмові прозвучали ключові слова і фрази — і запис увімкнеться. Звучить непереконливо? Згадай принцип роботи голосових помічників. Реагуючи на твої слова, вони самостійно шукають потрібні дані в Інтернеті й інформують тебе. Що чи хто заважає розробникам трохи змінити алгоритм? Автоматично включати запис на гаджеті, коли звучать ключові слова, і передавати його «Великому брату». Ніхто не завадить, навіть ти.


Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19567
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14614
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6779
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5592