Information
Search

Платити чи розплачуватись?

  • 19 апреля 2019 19:10:41
  • Reviews :0
  • Просмотров: 143
  • 0

Найсвіжіший заокеанський ахтунг! Трохи більше тижня тому в США хакери зламали три сайти FBI National Academy Association. За інформацією techcrunch.com вони скопіювали близько 4000 записів із даними членів академії: імена, особисті та робочі адреси електронної пошти, назви посад, телефонні номери, поштові адреси. Видаливши інформацію на зламаних сайтах, вони завантажили її на особисті сервери і виставили на продаж у Dark Web. Частина даних пропонується у вільному доступі, щоб довести їх реальність, наявність в базі і зацікавити покупців.

Співробітникам  FBI вдалося поспілкуватися з одним із хакерів у зашифрованному чаті. Він признався, що насправді їх група, що складається з десяти чоловік, зламала більше тисячі інтернет-ресурсів із конфіденційними даними. Для доказу він видав декілька «дірявих» посилань. Один із сайтів не вимагав введення імені користувача і пароля, а відразу відкривав доступ до даних почтового сервера на основі Lotus. Звіци навіть школяр міг зкачати тисячі записів співробітників, включаючи адресу електронної пошти і номера телефонів. Багато із зламаних веб-сайтів давно не оновлювалися і мали застарілі плагіни.

Поки одні економлять на захисті інформації, інші на них наживаются. Але економія, як завжди, сумнівна. Витрати на захист до злому будуть набагато нижими, ніж після. Платити чи розплачуватись? Вирішуйте самі.