Information
Search

Шпигунські пристрасті


Інформація для роздумів тим, хто планує встановити чи вже встановив камери нагляду в квартирі чи у домі
Забийте у пошукову систему запрос «раздаем продаем меняем IP-камера» і перегляньте список результатів. Соціальні мережі, форуми, розважальні сайти — всюди пропонуються безкоштовно чи за гроші записи з..
487
Платити чи розплачуватись?
Найсвіжіший заокеанський ахтунг! Трохи більше тижня тому в США хакери зламали три сайти FBI National Academy Association. За інформацією techcrunch.com вони скопіювали близько 4000 записів із даними ч..
369
Дієві способи захисту від підглядань через веб-камеру
Найнадійніший спосіб захисту від підглядувань через веб-камеру — це її відсутність. Але виробники гаджетів не уявляють, як ти можеш обходитися без веб-камери, і встановлюють її практично на всі сучасн..
466
Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19421
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14343
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6652
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5552