Information
Search

Платити чи розплачуватись?

Найсвіжіший заокеанський ахтунг! Трохи більше тижня тому в США хакери зламали три сайти FBI National Academy Association. За інформацією techcrunch.com вони скопіювали близько 4000 записів із даними членів академії: імена, особисті та робочі адреси електронної пошти, назви посад, телефонні номери, поштові адреси. Видаливши інформацію на зламаних сайтах, вони завантажили її на особисті сервери і виставили на продаж у Dark Web. Частина даних пропонується у вільному доступі, щоб довести їх реальність, наявність в базі і зацікавити покупців.

Співробітникам  FBI вдалося поспілкуватися з одним із хакерів у зашифрованному чаті. Він признався, що насправді їх група, що складається з десяти чоловік, зламала більше тисячі інтернет-ресурсів із конфіденційними даними. Для доказу він видав декілька «дірявих» посилань. Один із сайтів не вимагав введення імені користувача і пароля, а відразу відкривав доступ до даних почтового сервера на основі Lotus. Звіци навіть школяр міг зкачати тисячі записів співробітників, включаючи адресу електронної пошти і номера телефонів. Багато із зламаних веб-сайтів давно не оновлювалися і мали застарілі плагіни.

Поки одні економлять на захисті інформації, інші на них наживаются. Але економія, як завжди, сумнівна. Витрати на захист до злому будуть набагато нижими, ніж після. Платити чи розплачуватись? Вирішуйте самі. 

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19565
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14612
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6779
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5591