Information
Search

Платити чи розплачуватись?

Найсвіжіший заокеанський ахтунг! Трохи більше тижня тому в США хакери зламали три сайти FBI National Academy Association. За інформацією techcrunch.com вони скопіювали близько 4000 записів із даними членів академії: імена, особисті та робочі адреси електронної пошти, назви посад, телефонні номери, поштові адреси. Видаливши інформацію на зламаних сайтах, вони завантажили її на особисті сервери і виставили на продаж у Dark Web. Частина даних пропонується у вільному доступі, щоб довести їх реальність, наявність в базі і зацікавити покупців.

Співробітникам  FBI вдалося поспілкуватися з одним із хакерів у зашифрованному чаті. Він признався, що насправді їх група, що складається з десяти чоловік, зламала більше тисячі інтернет-ресурсів із конфіденційними даними. Для доказу він видав декілька «дірявих» посилань. Один із сайтів не вимагав введення імені користувача і пароля, а відразу відкривав доступ до даних почтового сервера на основі Lotus. Звіци навіть школяр міг зкачати тисячі записів співробітників, включаючи адресу електронної пошти і номера телефонів. Багато із зламаних веб-сайтів давно не оновлювалися і мали застарілі плагіни.

Поки одні економлять на захисті інформації, інші на них наживаются. Але економія, як завжди, сумнівна. Витрати на захист до злому будуть набагато нижими, ніж після. Платити чи розплачуватись? Вирішуйте самі. 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18365
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388