Information
Search

Що таке RFID і як захистити свої дані і гроші від шахраїв

Що таке RFID?

RFID розшифровується як Радіочастотна ідентифікація. Ця, заснована на безконтактному чіпі технологія, використовується в багатьох галузях, включаючи кредитні картки або паспорт, для зберігання особистої інформації, яка може бути передана на сканер RFID.

Що таке RFID-крадіжка?

RFID-крадіжками називають крадіжки з використанням бездротового сканера для читання і дублювання особистої інформації від будь-якого RFID-предмета без відома власника. Не дивлячись на те, що поки на вулиці це відбувається вкрай рідко, фахівці з безпеки продемонстрували успішні способи крадіжки інформації з деяких пристроїв c RFID-підтримкою, і незаконне використання таких атак може привести до шахрайства з кредитними картами або крадіжці особистих даних.

Як працює наша продукція з RFID-захистом?

З матеріалу, призначеного для блокування RFID-сигналів, виконана підкладка гаманців і обкладинок. Щоб виключити зношування тканини, вона закрита шаром тонкої шкіри. У той час, як ваші карти або паспорт знаходяться всередині виробу, сканер не зможе прочитати інформацію всередині.

Чи захищені карти коли гаманець відкритий?

В нашій продукції для захисту виріб має бути закритий. Це зроблено для зручності, так як не потрібно витягувати карти і документи для зчитування, а досить просто відкрити виріб і прикласти незахищеною стороною до сканера.

Як дізнатися чи є у вашому паспорті або карті RFID-технологія?
Якщо кредитна карта використовує чіп RFID, на лицьовій стороні картки повинен бути відповідний символ, як показано на фото. На паспорті з чіпом його іконка нанесена на обкладинку.Чому ми випускаємо продукцію з RFID-захистом?
На такий захист є попит, тому що достатня кількість людей турбується про RFID-безпеку. І найближчим часом зловмисники можуть активізуватися в пошуках незахищених карт в громадських місцях. За різними оцінками, в минулому році збитки від атак на банківські карти користувачів склали $ 100 мільярдів, $ 900 мільйонів з яких припадає на Росію та країни СНД. Це і скімінг, і фішинг, і інші види шахрайства, але 8-10% від цієї суми припадає на RFID крадіжки. На жаль, на даний момент немає окремої статистики по Україні.

Чи коштують вироби з RFID-захистом дорожче?
Загалом RFID-захищені моделі коштують трохи дорожче, ніж звичайні, так як при додаванні спеціальної металізованої підкладки збільшується вартість виробництва.

Чи можна додати RFID-захист в існуючий гаманець?
Ви можете купити в нашому магазині чохли для однієї карти з RFID захистом з натуральної шкіри, алюмінієвої фольги або металізованого картону. Вони підходять для будь-якого гаманця.


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
31682
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
27308
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
15664
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
13108