Information
Search

Особливості та переваги металошукача Garrett Ace 300i

У минулому нашому огляді ми докладно розглянули особливості грунтового металошукача початкового рівня Ace 250. Сьогоднішній наш гайд буде присвячений такій моделі в лінійці подібних пристроїв від компанії Garrett - Ace 300i. Отже, поїхали.

Основні особливості Garrett Ace 300i

Як ви вже, напевно, здогадалися, ми будемо порівнювати даний прилад з його попередником, тобто з 250-ой «Аською», від якої новий металошукач відрізняється наступними технічними і експлуатаційними характеристиками:

 • збільшена водонепроникна котушка 7х10 дюймів, яка істотно перевершує «стару» в плані стабільності своєї роботи і глибині виявлення. Однак, з огляду на те що котушка відноситься до категорії концентричних, «шукачеві скарбів» доведеться робити досить велика кількість махів, чого можна уникнути при використанні, наприклад, котушки Double D, сигнал якої схожий на сокиру-колун;
 • антибліковий блок управління, який дозволяє чітко бачити всю необхідну інформацію навіть у сонячну погоду. Крім того, на дисплеї стало менше хохломи і, що найголовніше, додалося число VDI, якого так не вистачало всім металошукачів попередньої лінійки;
 • кріплення секції штанги додатково посилені цанговими зажимами;
 • підвищена робоча частота, показник якої становить 8 кГц;
 • наявність функції зсуву частоти;
 • автоматична відбудова від грунту. 

Що стосується конструкційних особливостей, то тут необхідно зазначити можливість регулювання штанги в межах від 106 до 129 см (цілком комфортна довжина навіть для високого шукача скарбів), посилену конструкцію підлокітника, а також наявність чохла для блоку управління, який надійно захистить останній від вологи при пошуках в похмуру погоду.

Комплектація Garrett Ace 300i

Комплектація металошукача Garrett Ace 300i включає в себе:

 • блок управління, розміщений на S-образної штанзі;
 • дві секції штанги;
 • котушку PROformance і кріплення для неї;
 • дротяні навушники ClearSound;
 • 4 батарейки типу АА;
 • інструкцію.

Вага металошукача становить 1.3 кг, що дозволяє комфортно працювати протягом тривалого періоду часу.


Параметри і настройки

Як і попередник, тобто 250-я «Аська», Garrett Ace 300i має 5 пошукових режимів:

 1. ZERO DISC - нульова дискримінація або All Metal;
 2. RELICS - реліквії;
 3. JEWERLY - прикраси;
 4. COINS - монети;
 5. CUSTOM - призначений для користувача. 

Відзначимо, що у всіх режимах (крім першого) є можливість настройки дискримінації. Робиться це за допомогою двох кнопок, розташованих в правій частині блоку управління - верхній качелькой вибираємо сегмент шкали, нижньої включаємо або вимикаємо його. Крім того, завдяки наявності кнопки виключення, можна оперативно вирізати непотрібний сегмент прямо в процесі пошуків. Так, наприклад, при виявленні фольги або металевої пробки від пляшки, ви зможете виключити цей сегмент за допомогою простого натискання кнопки.

Що стосується частоти, на якій проводиться пошук, то шукачеві скарбів надається можливість вибору. Завдяки наявності 14 діапазонів можна відбудувати від інших приладів і електромагнітних завад. При цьому відзначимо, що необхідна частота підбирається досвідченим шляхом і універсальної «таблетки», в даному випадку, не існує.

Де купити металошукач Garrett Ace 300i?

Купити металодетектор Garrett Ace 300i ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас залишилися питання, зверніться за допомогою до наших консультантів. Наш фахівець відповість на всі ваші запитання, оперативно оформить ваше замовлення і здійснить його відправку в рекордно короткі терміни.


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18365
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388