Information
Search

Грунтовий металошукач Garrett Ace 250: детальний огляд

Друга за старшинством модель «Аськи» в лінійці металошукачів Garrett носить артикул Ace 250. Чи вартий даний пристрій своїх грошей і в чому його перевага перед «молодшим» побратимом? Відповіді на ці питання ви знайдете в даному огляді.

Відмінні риси Garrett Ace 250

Що стосується відмінних рис 250-ої моделі від її попередника, то тут необхідно відзначити наступні моменти:

 • повністю оновлений блок управління;
 • більшу кількість режимів пошуку;
 • розширені настройки дискримінації.

На відміну від 150-ї «Аськи» Garrett Ace 250 має більше органів управління. Кількість секторів на шкалі чутливості зросла з 4 до 8, а шкала ідентифікації має 12 поділок, що на 7 більше, ніж у Ace 150.

Однак основною відмінною рисою даної моделі є наявність функції настройки діскріма, що дозволяє виключити з пошуку певні ділянки шкали. При цьому необхідно зазначити, що здатність запам'ятовувати налаштування дискримінації і чутливості можливий тільки в режимі користувача. При використанні інших режимів настройки автоматично скидаються на заводські після виключення металодетектора.

Іншими словами, Garrett Ace 250 - це апгрейд попередньої модифікації і, варто зауважити, вельми вдалий.

Характеристики Garrett Ace 250

 Металошукач даної моделі сконструйований по VLF схемою і має наступні технічні та експлуатаційні характеристики:

 • частота - 6.5 кГц;
 • регульована штанга (101-129 см);
 • Харчування - 4 батареї типу АА;
 • концентрическая занурювана котушка 6.5х9 дюймів;
 • час роботи (на максимальній чутливості) - 15 годин;
 • 5 режимів пошуку - «все метали», «монети», «реліквії», «ювелірні прикраси», «власні режим».

Якщо порівнювати характеристики Ace 250 з технічними показниками все тієї ж 150-й «Аськи», то в новій моделі додалися 2 нових режиму пошуку. В іншому - обидва металошукача ідентичні.Глибина виявлення

 Згідно з інформацією, розміщеною на офіційному сайті виробника, дана модель металошукача в змозі виявити монету (15 копійок 1924 роки), що лежить плазом, на глибині до 17 см. Що стосується великих предметів, то Garrett Ace 250 в змозі виявити їх на глибині до 1 метра .

Комплектація Garrett Ace 250

В Україні металошукач даної моделі представлений тільки в модифікації стандарт, яка включає в себе:

 • штангу;
 • блок керування;
 • котушку 6.5х9 дюймів;
 • інструкцію;
 • DVD диск.

 Як бачите, металодетектор комплектується всім необхідним для пошуку "скарбів", а наявність навчальних відео дозволить вам швидко освоїти всі нюанси роботи з цим пристроєм.

Де купити Garrett Ace 250?

 Купити металошукач Garrett Ace 250 і додаткові аксесуари для нього ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Залишилися питання? Зверніться по допомогу до нашого консультанта. Наш фахівець надасть всю цікаву для вас інформацію і допоможе підібрати металодетектор в залежності від ваших цілей і фінансових можливостей.

Не пропустіть свій шанс. Адже поки ви роздумуєте, ваш скарб може знайти хтось інший!


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36160
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18909
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18353