Огляд індикаторів поля iPROTECT 1216 і PROTECT 1207i
Професійні детектори американської компанії iProTect виявляють шпигунські пристрої, які передають сигнали по радіоканалах різної частоти: від аналогових закладок до цифрових міні-камер. Герої цього огляду мають однакову чутливість, діапазон робочих частот, але є у них і суттєві відмінності. У чому вони полягають і яку модель вибрати, читайте далі.
Комплектація
Обидва апарати поставляються в чорних картонних коробках. У комплект входять:
iPROTECT 1216
PROTECT 1207i
інстукція російською мовою
➕
➕
інстукціяанглійскою мовою
➕
➕
шнур mini-USB для зарядки акумулятора
➕
➖
викрутка для відкриття батарейного відсіку
➖
➕
відріз тканини для догляду за апаратом
➕
➕
СВЧ спрямована антена
вбудована
можна докупити
всенаправленна антена
1️⃣
2️⃣
дві батарейки ААА
➖
➕
детектор
➕
➕
iPROTECT 1216: зовнішній вигляд і управління
Ударостійкий дюралюмінієвий корпус приладу розміром 173 × 71 × 21 мм зручно утримувати однією рукою. Завдяки ергономічному розташуванню органів управління оператор легко впорається з пошуком закладок. Кнопка живлення знаходиться з лівого боку корпусу, що виключає помилкові натискання під час керування апаратом.
Велику частину лицьової панелі детектора займають два OLED-дисплея: головний і додатковий. Головний відображає тип і потужність детектируемого сигналу за всіма трьома діапазонами, або історію за останні 5 секунд, якщо обраний один діапазон пошуку.
Мікропроцесор дозволяє визначити вхідні сигнали в трьох діапазонах:
3-12 ГГц (до мікрохвильових печей спостереження (СВЧ), Wi-Fi 5 ГГц).
Детектор виявляє сигнали як одночасно в трьох діапазонах, так і окремо в кожному. Щоб виставити необхідний режим, використовуйте джойстик в правому нижньому куті лицьового панелі. Рухи в горизонтальній площині допомагають вибрати потрібне значення.
Другий екран відображає поточні настройки, тип виявленого демодульованого сигналу і рівень заряду вбудованого акумулятора ємністю 1150 мАг. За допомогою кнопки Mode, розташованої над джойстиком, встановіть відповідний режим оповіщення: беззвучний, аудіо, alarm. В останньому випадку звуковий або вібро сигнал подається, якщо він буде вищою встановленого значення. Це дозволяє відсікти «інформаційний шум» офісних приладів і знайти серед нього шпигунський передавач. Режим зручний, коли оператор перевіряє людей на вході в приміщення або шукає закладки в важкодоступних місцях.
Щоб збільшити чутливість СВЧ-схеми, її вбудували в незнімну антену і розташували з правого боку верхньої межі корпусу. Зліва обладнано роз'ємом для знімною кругової антени.
Рівень заряду акумулятора на додатковому дисплеї позначається такими показниками:
OK - батарея повністю заряджена;
MED - 30-80%;
LOW - менше 30%.
Прилад автоматично вимкнеться, коли рівень заряду впаде до критичного. Ви можете підключити їх до мережі або пауербанку і продовжувати роботу. На 100% заповнення енергії буде потрібно не менше 4 годин.
Опис PROTECT 1207i
Модель трохи менше попередньої (120 × 70 × 16 мм), але також має ударостійкий металевий корпус, розташовану зліва кнопку харчування, дві кругові антени. В даному випадку обидві знімні, тому при необхідності можна докупити і використовувати спрямовані високочастотні антени.
Дисплей відображає шість 10-сегментних смуг рівня випромінювання. Залежно від типу сигналу активується відповідна смуга. Додатковий невеликий екран інформує про тип найбільш потужного сигналу, якщо є можливість його демодуляції. Розташований під ним індикатор вказує на обраний режим роботи пристрою: беззвучний, акустичний, виведення додаткової інформації, віброрежим. Він встановлюється за допомогою джойстика, розташованого в правому нижньому куті лицьового панелі. Нахиляйте його вправо або вліво, щоб вибрати потрібний режим, або вгору і вниз, щоб включити або вимкнути атенюатор. Про його роботу повідомить індикатор під головним дисплеєм. Натиснувши на джойстик, можна тимчасово включити режим акустичного оповіщення, щоб не утримувати постійно увагу на свідченнях дисплея.
Апарат відрізняється низьким енергоспоживанням, тому працює від двох батарей типу ААА. Про низький заряд попередить відповідний індикатор, розташований під кнопкою живлення.
Особливості пристроїв
iPROTECT 1216
PROTECT 1207i
Діапазон робочих частот
50 МГц - 12 ГГц
824 МГц–7 ГГц
Радіус виявлення
CDMA/GSM/3G - 2–3 м
Bluetooth/Wi-Fi/Wi-Max/DECT - 10–20 см
CDMA/GSM/3G - 2–10 м
Bluetooth/Wi-Fi/Wi-Max/DECT - 50–250 см
Індикація
головний дисплей
інформаційний дисплей
світлодіодна шкала
додатковий індикатор
Детектиємі протоколи
VHF/UHF, LTE, 3G, CDMA, GSM, DECT, WiFi 2.4/5GHz, Wi-Max, Bluetooth
Щоб скористатися приладом PROTECT 1207i, зробіть наступне:
Відкрийте батарейний відсік.
Вставте батарейки, дотримуючись полярності.
Закрийте відсік.
Встановіть антени відповідно до кольоровим маркуванням.
Увімкніть пристрій, натиснувши кнопку живлення.
Виберіть відповідний режим роботи, настройки і переміщайтеся по приміщенню.
Спостерігайте за шкалою потужності сигналу.
Підійдіть на невелику відстань до передбачуваного місця закладки.
Увімкніть атенюатор і уточніть місце випромінювання сигналу.
Вимкніть атенюатор і проскануйте приміщення повторно.
Детально про процедуру обстеження приміщення читайте в інструкції до апарату.
Для роботи з iPROTECT 1216 використовуйте цей же алгоритм за винятком перших трьох пунктів. Акумулятор дозволяє відразу приступити до обстеження приміщення.
В яких випадках використовувати
Обидва детектора допомагають виявити жучки в приміщеннях, автомобілях, на телефонних лініях, людей. Модель 1207і має більший радіус дії, точно і наочно показує тип сигналу. Але прилад може помилково спрацьовувати на сигнали офісної техніки, особистих гаджетів в центрі міста, жвавих бізнес-центрах.
Модель 1216 охоплює більший діапазон сигналів, краще їх вловлює, але гірше визначає їх тип. Використовуючи цей апарат, доведеться розбирати підозрілі пристрої і самим визначати, легальний це передавач чи ні.
Визначтеся, з чим і як будете працювати. Відштовхуючись від цього рішення вибирайте відповідний індикатор поля.
Відеоогляд індикаторів поля iPROTECT 1216 и PROTECT 1207i
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі:
Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
22462
13.01.2021
Ми використовуємо файли cookie на цьому сайті для поліпшення роботи
Натискаючи кнопку "Прийняти", Ви погоджуєтеся з цим.