Information
Search

Детектор цифрових радіокомунікацій iProTech PROTECT 1207i


Код товара: 326-05
Бренд: iProTech
Модель: PROTECT 1207i
  • Наявність: В наявності


34980 грн

Сучасні протоколи бездротового зв'язку, що застосовуються в сучасних комунікаціях, все частіше використовуються в засобах негласного знімання інформації. Висока якість звуку та відео, цифрові технології, розвинена інфраструктура мереж мобільного зв'язку дозволяють отримувати звукову та візуальну інформацію про об'єкт в реальному часі і, практично, з будь-якої відстані.

Якість покриття системами мобільного зв'язку дозволяє з великою точністю позиціонувати стан рухомих об'єктів, застосовуючи радіомаяки. Сучасні пристрої відстеження місцезнаходження використовують GPS-приймач і передають координати об'єкта по мережах мобільного зв'язку.

Протокол радіопередачі, алгоритм роботи пристроїв і широка смуга спектра радіосигналів роблять украй складним, а іноді неможливим, виявлення радіопередавачів для класичних детекторів поля. Так, наприклад, звичайні широкосмугові детектори поля виявляли передавач Wi-Fi на відстані близько 10 см, а Bluetooth залишався майже невиявним.

Рішення для вашої безпеки — детектор цифрових радіокомунікацій iProTech PROTECT 1207i

Виявлення слабких широкосмугових сигналів —  це завдання вирішене в новому багатоканальному детекторі Protect 1207i. Вирішити задачу виявлення слабких широкосмугових сигналів можливо лише розділивши прийом на окремі частотні смуги, що дасть можливість значно підвищити співвідношення сигнал/шум на вході детектора.

У приладі застосовані ПАР-фільтри по кожному частотному каналу, що забезпечує високу вибірковість і чутливість детектора в кожній виділеній частотный смузі. Одночасний аналіз радіовипромінювання в шести частотних смугах, що належать різним протоколам радіозв'язку, цифрова обробка та ідентифікація протоколу сигналу дозволяють Protect 1207i ефективно виявляти та локалізувати «складні» радіосигнали на відстані в кілька метрів.

Особливості детектора цифрових радіокомунікацій iProTech PROTECT 1207i

Пошуковий прилад нового покоління дозволяє виявляти та локалізувати передавачі, які використовують сучасні цифрові протоколи радіозв'язку GSM, CDMA, WCDMA, 3G, DECT, Bluetooth, Wi-Fi, Wi-Max.

Широкий діапазон частот, роздільні радіоканали з преселекторами високої чутливості та вибірковості, цифрова обробка сигналу та ідентифікація протоколу дозволяють виявляти технічні канали витоку інформації, визначення яких було не під силу детекторам попереднього покоління.


Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Залишивши корисний відгук ви отримаєте купон
Пропонуємо почитати
Огляд індикаторів поля iPROTECT 1216 і PROTECT 1207i
Професійні детектори американської компанії iProTect виявляють шпигунські пристрої, які передають сигнали по радіоканалах різної частоти: від аналогових закладок до цифрових міні-камер. Герої цього ог..
4065