Огляд індикатора поля PROTECT 1206i
Цінність приладу в його універсальності. Завдяки двом антен з різними діапазоном частотності він виявляє аналогові і цифрові жучки. Останні складно знайти звичайними детекторами через особливого типу модуляції. Плюс їх часто маскують під звичайний мобільний GSM-трафік. Тепер ви можете виявити різні шпигунські девайси навіть в умовах міської цифрового шуму.
Комплектація PROTECT 1206i
Чорна картонна коробка містить:
- інструкцію російською мовою;
- інструкцію англійською мовою;
- викрутку для відкриття батарейного відсіку;
- відріз тканини для догляду за апаратом;
- широконаправлені антену ANT1 діапазону 50-6000 МГц;
- високочастотну спрямовану ANT2 діапазону 2-12 ГГц;
- дві батарейки АА;
- детектор iProtect 1206i.
Надійний і компактний
Прилад розміром 220 × 70 × 16 мм легко тримати однією рукою, скануючи приміщення. Основний блок органів управління розташований так, що до нього легко дотягнутися великим пальцем, якщо утримувати апарат правою долонею. Дві кнопки по горизонталі перемикають індикатор між антенами. Яка з них активна, вкаже, що світиться лампочка під антеною. Дві кнопки по вертикалі включають і вимикають атенюатор. Центральна кнопка COR активує радіозакладки з функцією VOX.
Над основним блоком знаходиться кнопка перемикання режимів роботи. Її теж зручно натискати пальцем утримує руки. Кнопка живлення - на лівій стороні лицьовій панелі, над лампочкою рівня заряду батареї. Над ними - 16-сегментний індикатор рівня сигналу, а по центру панелі - індикатор його типу. Якщо прилад зуміє визначити тип сигналу, світлодіод загориться певним кольором.
Пристрій вагою в 245 р з батарейками не обтяжувати руку, не дивлячись на міцний металевий корпус.
Особливості PROTECT 1206i
Серед важливих особливостей моделі варто відзначити:
1. Мікропроцесорне управління обробкою вхідних сигналів. Спочатку по окремому каналу апарат відбирає хвилі високих частот (2.4-5 ГГц). Потім мікропроцесор визначає тип сигналу: Bluetooth або Wi-Fi. Аналогічно прилад визначає тип інших закладок: GSM, 3G, DECT і інших.
2. широкосмугова антена має збільшений охоплення, особливо на низьких частотах. Вона здатна виявити звичайну закладку, розташовану на відстані в три рази далі, ніж звичайні пристрої. При цьому на високих діапазонах зберегла колишній відмінний рівень чутливості. Встановлюється тільки в гніздо ANT1.
3. Мікрохвильова антена Micro-Pointer вперше пропонується в комплектної поставки до подібних апаратів. Вона знаходить жучки з частотою випромінювання від 2 ГГц на відстані 50 см - 2 м, що в чотири рази більше звичайного. Оскільки антена спрямована, вона дозволяє швидко виявити місце розташування закладки. Використовується для гнізда ANT1 і ANT2.
4. Гістограма вказує на місце, де приховано шпигунський пристрій. Увімкніть атенюатор біля передбачуваного місця закладки, щоб відсіяти сторонні сигнали. Шкала піднімається тільки в безпосередній близькості, вловлюючи сильний сигнал і ігноруючи слабкі.
5. Додатковий звуковий зондує сигнал дозволяє виявити передавачі з функцією VOX, які активуються лише при певному рівні акустичного сигналу. Використовуючи кнопку COR, ви активуєте таку закладку. Вона почне передавати сигнал і видасть своє місце розташування.
6. Чотири режими роботи:
Звуковий режим - вбудований в пристрій динамік відтворює максимально потужний демодулірованний сигнал. За характером звуку можна визначити тип спійманого сигналу. За силою звучання - наближаєтеся або віддаляєтеся від його джерела. Чим ближче до нього, тим потужніше звук.
Вібро використовують для прихованого виявлення, тобто коли не всі присутні повинні знати, що ви виявили закладку, або що у вас в кишені є детектор випромінювання. Машина вібрує, коли світлодіодна шкала піднімається вище шостого ділення.
Змішаний підійде для складних умов сканування приміщення або коли оператор виконує одночасно декілька завдань. Виявивши ятати, прилад видасть звуковий і вібросигнал.
Режим без звуку дозволяє вести абсолютно прихований пошук. Про те, що жучок виявлений, кажуть тільки відповідні свідчення світлодіодних індикаторів.
Пристрій працює автономно до 20 годин.
Як користуватися PROTECT 1206i
Щоб скористатися приладом, зробіть наступне:
- Відкрийте батарейний відсік.
- Вставте батарейки, дотримуючись полярності.
- Закрийте відсік.
- Встановіть всеспрямовану антену з лівого боку, а високочастотну з правого.
- Увімкніть пристрій кнопкою харчування.
- Виберіть ANT1 і переміщайтеся по приміщенню.
- Спостерігайте за шкалою потужності сигналу. Вона буде рости, коли ви наблизитися до джерела сигналу, і падати, коли станете віддалятися.
- Підійдіть на невелику відстань до передбачуваного місця закладки.
- Увімкніть атенюатор і уточніть місце випромінювання сигналу. Візуально огляньте предмет, що випромінює сигнал, на наявність підозрілої електроніки.
- Перейдіть на допоміжну високочастотну антену, щоб визначити точне розташування джерел сигналів Wi-Fi і Bluetooth. Зверніть увагу, в цьому режимі прилад не реагуватиме на джерела, що працюють в низькому діапазоні.
Детально про процедуру обстеження приміщення читайте в інструкції до пристрою.
Для яких випадків підійде індикатор поля
За допомогою iPROTECT 1206i за один сеанс сканування приміщення ви можете одночасно виявити як аналогові FM-шпигунські пристрої так і цифрові (3G, GSM, DECT, Wi-Fi, Bluetooth і інше). У більшості випадків апарат визначить тип закладки і місце, де вона встановлена: предмет меблів, інтер'єру, побутової техніки та інше.
Якщо зазначених характеристик апарату досить для ваших завдань, замовляйте детектор на сайті.