Information
Search

Індикатор поля iProTech PROTECT 1206i


Код товара: 325-05
Бренд: iProTech
Модель: PROTECT 1206i
 • Наявність: В наявності


21780 грн

Protect 1206i —  це новий клас пристроїв протидії системам спостереження. На відміну від всіх типових пошукових приладів він здатний виявити сучасні «приховані» закладки, які використовують такі протоколи, як Bluetooth і Wi-Fi, на великій відстані. Такі закладки, особливо типу Bluetooth, практично не виявляються за допомогою звичайних детекторів РЧ через їх дуже низьку потужность передачі та спеціальний тип модуляції.

Особливості індикатора поля iProTech PROTECT 1206i

Protect 1206i використовує окремий канал з механізмом попереднього вибору високих (2.4/5 ГГц) частот для виявлення та локалізації Bluetooth і Wi-Fi з набагато більш високою чутливістю. Пристрій також потім обробляє демодульованний сигнал, щоб ідентифікувати, який саме був виявлений протокол.

Крім того, пристрій може виявляти всі «класичні» закладки та аналізувати їх на наявність кореляції, посилаючи звукові імпульси, а також інші цифрові передачі на стандартній відстані (GSM, 3G, DECT і т.д.)

Пристрій, який ви вибрали — це не злегка поліпшений варіант старого пристрою, а абсолютно новий інструмент виявлення з революційними змінами.

Нові характеристики індикатора поля iProTech PROTECT 1206i

 1. Нова широкосмугова антена (для гнізда ANT1): більш широке охоплення, особливо на низьких частотах, дозволить збільшити дальність виявлення звичайної закладки ДВЧ/УВЧ в 2-3 рази, в той же час зберігши ідеальну чутливість на більш високих діапазонах (GSM Wi-Fi, Bluetooth тощо).
 2. Нова мікрохвильова антена Micro-Pointer (для гнізда ANT1/ANT2): вперше доступний детектор РЧ пропонує в стандартному комплекті поставки мікрохвильову логоперіодичну спрямовану антену. У 2-4 рази більшу відстань до всіх джерел вище 2 ГГц (Wi-Fi 2,4 ГГц, Wi-Fi 5 ГГц, Bluetooth, Wi-Max, LTE High тощо). Спрямованість забезпечує легке виявлення бездротового джерела. Тепер ви не тільки знаєте, що джерело Wi-Fi існує, а й можете швидко його знайти.
 3. Збільшений динамічний діапазон: гістограма тепер швидко піднімається до слабких сигналів і повільно до сильних, таким чином, даючи можливість знайти джерело
 4. Новий атенюатор: новий алгоритм ще більше розширює динамічний діапазон, що спрощує процедуру визначення місця розташування. Увімкніть атенюатор біля сильного джерела, і повністю висвітлена гістограма впаде, а потім буде далі збільшуватися, роблячи можливим більш точне визначення місцезнаходження.

Інші характеристики індикатора поля iProTech PROTECT 1206i

 • Надзвичайно висока чутливість до Bluetooth, Wi-Fi 2,4 ГГц, Wi-Fi 5 ГГц і бездротових відеокамер
 • Частотний діапазон: головна антена ANT1: 50–6000 МГц, допоміжна антена ANT2: 2,4–2,48 ГГц, 4,9–5,875 ГГц
 • Ідеальний інструмент для пошуку цифрових і аналогових передавачів всіх типів
 • 16-сегментний індикатор гістограми
 • 3 режиму: звук, вібрація та змішаний
 • Кореляційна функція виявляє FM-передавачі по наявності кореляції (використовує зондуючий звук)
 • 2 рівня чутливості (атенюатор)
 • Тривалий термін служби батарей
 • Міцний металевий корпус
 • З мікропроцесорним управлінням

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Залишивши корисний відгук ви отримаєте купон
Пропонуємо почитати
Огляд індикатора поля PROTECT 1206i
Цінність приладу в його універсальності. Завдяки двом антен з різними діапазоном частотності він виявляє аналогові і цифрові жучки. Останні складно знайти звичайними детекторами через особливого типу ..
1866