Information
Search

Індикатор поля iProTech PROTECT 1206i


Код товара: 325-05
Бренд: iProTech
Модель: 879D
 • Наявність: В наявності


Знижка за передплату! При передплаті Ви економите 792 грн.
Зверніть увагу! Діє на наступні способи оплати: карта Приват, карта Монобанк або Онлайн переказ. Не діє на оплату по рахунку та оплату при самовивозі.
15840 грн


Купити у кредит
Рассрочка online

Доставка по Києву та Україні Новою поштою - 50 грн БЕЗКОШТОВНО

Protect 1206i - це новий клас пристроїв протидії системам спостереження. На відміну від всіх типових пошукових приладів він здатний виявити сучасні "приховані" закладки, які використовують такі протоколи як Bluetooth і Wi-Fi на великій відстані. Такі закладки, особливо типу Bluetooth, практично не виявляються за допомогою звичайних детекторів РЧ через їх дуже низьку передатню потужностю і спеціального типу модуляції. Protect 1206i використовує окремий канал з механізмом попереднього вибору високих (2.4 / 5 ГГц) частот для виявлення і локалізації Bluetooth і Wi-Fi з набагато більш високою чутливістю. Пристрій також потім обробляє демодулірованний сигнал, щоб ідентифікувати, який був виявлений протокол. Крім того, пристрій може виявляти всі "класичні" закладки і аналізувати їх на наявність кореляції, посилаючи звукові імпульси, а також інші цифрові передачі на стандартній відстані (GSM, 3G, DECT і т.д.)
Пристрій, який ви вибрали, - це не злегка поліпшений варіант старого пристрою, а абсолютно новий інструмент виявлення з революційними змінами.

Нові характеристики

Нова широкосмугова антена (для гнізда ANT1) - більш широке охоплення, особливо на низьких частотах, дозволить збільшити дальність виявлення звичайної закладки ДВЧ/УВЧ в 2-3 рази, в той же час зберігши ідеальну чутливість на більш високих діапазонах (GSM Wi -Fi, Bluetooth і т.д.).

Нова мікрохвильова антена Micro-Pointer (для гнізда ANT1/ANT2) - вперше доступний детектор РЧ пропонує в стандартному комплекті поставки мікрохвильову логоперіодичну спрямовану антену. У 2-4 рази більшу відстань до всіх джерел вище 2ГГц (Wi-Fi 2,4 ГГц, Wi-Fi 5ГГц, Bluetooth, Wi-Max, LTE High і т.д.). Спрямованість забезпечує легке виявлення бездротового джерела. Тепер ви не тільки знаєте, що джерело Wi-Fi існує, а й можете швидко його знайти.

Збільшений динамічний діапазон - гістограма тепер швидко піднімається до слабких сигналів і повільно до сильних, таким чином, даючи можливість знайти джерело

Новий атенюатор - новий алгоритм ще більше розширює динамічний діапазон, що спрощує процедуру визначення місця розташування. Увімкніть атенюатор біля сильного джерела, і повністю висвітлена гістограма впаде, а потім буде далі збільшуватися, роблячи можливим більш точне визначення місцезнаходження.

Інші характеристики

 • Надзвичайно висока чутливість до Bluetooth, Wi-Fi 2,4 ГГц, Wi-Fi 5ГГц і бездротових відеокамер
 • Частотний діапазон:
  • Головна антена ANT1: 50 -6000 МГц;
  • Допоміжна антена ANT2: 2,4 - 2,48ГГц, 4,9-5,875ГГц;
 • Ідеальний інструмент для пошуку цифрових і аналогових передавачів всіх типів
 • 16-сегментний індикатор гістограми
 • 3 режиму: звук, вібрація і змішаний
 • Кореляційна функція виявляє FM-передавачі по наявності кореляції (використовує зондуючий звук)
 • 2 рівня чутливості (атенюатор)
 • Тривалий термін служби батарей
 • Міцний металевий корпус
 • З мікропроцесорним управлінням

Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Огляд індикатора поля PROTECT 1206i
Цінність приладу в його універсальності. Завдяки двом антен з різними діапазоном частотності він виявляє аналогові і цифрові жучки. Останні складно знайти звичайними детекторами через особливого типу ..
711