Information
Search

Навіщо захищати біометричний паспорт?

У біометричному паспорті зберігається вся інформація про людину - його ПІБ, дата народження, двомірне оцифрованное фото, громадянство, та інша інформація. Чи можливо зчитати віддалено цю інформацію, і кому це може бути потрібно? Чи можна підробити біометричний паспорт?

Відповідь "так" з'явивилася ще в 2008 році, коли Голландський фахівець Йерун ван Бек на прохання газети "The Times" зумів зробити точні копії двох британських біометричних паспортів. Після чого він зробив ще дві копії, але змінив в них дані - вставив фото і дані не кого небудь, а Усами бен Ладена і Хіби Дарагме (знаменита смертниця). І вони пройшли верифікацію в міжнародному аеропорту. Після цього розробили біопаспорти GEN v.2, але їх зламали ті ж Голландці в 2012 році, та ще й у прямому ефірі.

Багато скептиків справедливо помітять, що для зчитування необхідно ввести комбінацію з номера паспорта, дати закінчення терміну дії та дати народження власника, яку дистанційно не підглянути, але голландці витратили на це дві години і приблизно $ 100 на обладнання. Також показали антени, що дозволяють зчитувати біопаспорти з відстані до 70 метрів. Розмір їх 1.5х1.5 метра, але нічого не заважає заховати такі антени, наприклад, за дерев'яним парканом або вбудувати в бруківку десь на Єлисейських полях.

Якщо ви думаєте що за кордоном ваша інформація нікому не потрібна, то ви помиляєтеся - щоб зробити підроблений паспорт, потрібні вихідні дані, які повинні співпасти в міжнародній базі. Саме таким чином зловмисники і збирають інформацію з туристів, щоб потім зробити паспорт з реальними даними.

Друга загроза - при некоректному зломі біометричного паспорта він може бути пошкоджений. Тоді проблеми виникнуть у вас набагато швидше - на виїзді з країни його не зможуть вважати на кордоні митники.Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18365
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388