Information
Search

Металошукач Minelab Equinox 600: особливості, комплектація і багато іншого


Minelab випускає не тільки металошукачі початкового рівня, такі як x-terra (в народі - «терки») 305 і 505, але і більш професійні пристрої, до числа яких можна віднести і металодетектор Equinox 600. Що стосується назви, то Equinox, в перекладі з латинської, означає «рівнодення». Дане найменування цієї моделі підкреслює врівноважений характер приладу, а також його універсальність. Не вірите? Читайте далі.

Особливості Minelab Equinox 600

До числа особливостей цього металодетектора можна віднести:

 1. Багаточастотну. Прилад може працювати, посилаючи і приймаючи сигнал одночасно на частотах від 5 до 40 КГц. Це називається технологією Multi-IQ, яка є основною фішкою даної моделі. Так, наприклад, штатні котушки x-terra 305, 505 і 705-й розраховані лише на одну частоту з трьох наявних в приладі.
 2. «Амфібія». Еквінокс 600 здатний витримувати занурення на глибину до трьох метрів, що робить його гідним представником серед лінійки пристроїв від «Мінелаб».
 3. Легкість і міцність. Штанга даного металошукача пряма, на відміну від «терок», які мають вигнуту конструкцію. Що стосується матеріалів, використовуваних для виробництва штанги, то верхні дві її секції виготовляються з легких сплавів, нижня - неметаллический композит. Вага приладу 1,34 кг, що вельми гідно для категорії "амфібія".
 4. Висока швидкість реакції на предмети. В даному випадку Minelab не стала відмовлятися від добре зарекомендувала себе схеми VFLEX - розширеної VLF, яка використовує одночасно аналоговий та цифровий потоки. В результаті всі теоретичні затримки на цифрову обробку сигналу успішно нівелюються аналогової частиною.

Як бачите, Equinox 600 - це дійсно професійний металошукач, що перевершує за своїми параметрами своїх молодших побратимів.

Комплектація Equinox 600

Що стосується комплектації даного приладу, то, в даному випадку, виробникам не варто червоніти за її повноту:

 • три секції штанги - нижня, «середня» і верхня, яка йде в зборі з блоком управління;
 • підлокітник і ремінець;
 • котушка з одягненою на неї захистом;
 • кріпильні елементи для котушки;
 • фірмові дротяні навушники;
 • зарядний кабель;
 • Інструкція з експлуатації;
 • інструкція по зарядці;

Щодо чохлів - вони не пропонуються навіть в якості додаткових аксесуарів, так як у амфібії в них немає необхідності. Проте, у продажу їх можна знайти.

Елементи управління Equinox 600

Як і у XP Deus, у Мінелаб Еквінокс 600 блок керування має вертикальну орієнтацію - великий екран і клавіші управління, розташовані на плівковій клавіатурі під ним. Кілька кнопок розміщені на бічних поверхнях блоку, що нагадує клавіші включення і гучності у багатьох смартфонів.

Що стосується призначення кнопок, то:

 • кнопка з котушкою відповідає за перемикання режимів пошуку: парк, поле, пляж, золото;
 • кнопка з підковою включає режим All Metal;
 • кнопка з котушкою над рисою і мішенню, розташованої під нею, включає пінпоінтер або повертає користувача з меню;
 • кнопка з подобою кардіограми відповідає за вибір частоти;
 • кнопка з галочкою і хрестиком називається «прийняти / відхилити», а її призначення - це налаштування дискримінації;
 • кнопки мінус і плюс змінюють параметри, які налаштовуються через меню;
 • кнопка з шестерінкою викликає на екран меню налаштувань.


Як бачите, все цілком доступно і зрозуміло, з огляду на те, що даний металошукач відноситься до категорії професійного обладнання, яке використовується досвідченими шукачами скарбів.

Де купити Minelab Equinox 600?

Купити цей металошукач ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Залишилися питання? Зверніться за допомогою до наших консультантів. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання і допоможе зробити правильний вибір. Удачі вам і великих скарбів!


Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
34587
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
28705
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
17644
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
16246