Information
Search

Корпоративні подарунки на Новий Рік та інші свята


Якщо Ви все ще даруєте ручки, блокноти або чашки, тоді ми йдемо до вас...

Корпоративні подарунки - прояв турботи про колег і партнерів

Як завжди, свята наступають раптово. Коли стоїть завдання порадувати колег подарунком, то ідеї чомусь не з'являються, коли вони так потрібні. Весь колектив судорожно шукає ту саму ідею, який вибрати подарунок колезі. Але, як правило, всі пропонують канцелярію, календарики та інші не особливо цікаві дрібниці.

Які ж новорічні корпоративні подарунки краще вибирати, якщо флешки і чашки вже всім приїлися?

Подарунок повинен обов'язково бути таким, що запам'ятовується, в цьому весь його зміст, а якщо він буде ще і корисний, то ви точно зробили правильний вибір. Варто враховувати персональні переваги колег, що істотно ускладнює вибір. Також необхідно пам'ятати про клас працівників компанії.
Йдучи в ногу з часом, ви можете підібрати дійсно корисний подарунок, що запам'ятається. Такий, як корпоративні сувеніри з RFID захистом.
В якості оригінального корпоративного подарунка на Новий Рік відмінно підійдуть:


шкіряні чохли для банківських картхолдери для 5 карт або українського id паспортаобкладинки для біометричного паспорта


екрануючі чохли для телефонів
Вся продукція виготовлена ​​з якісної натуральної шкіри широкої кольорової палітри. Можливо нанесення логотипу вашої компанії на виріб і упаковку.

Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19562
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14609
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6777
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5589