Information
Search

Інформація для роздумів тим, хто планує встановити чи вже встановив камери нагляду в квартирі чи у домі

Забийте у пошукову систему запрос «раздаем продаем меняем IP-камера» і перегляньте список результатів. Соціальні мережі, форуми, розважальні сайти — всюди пропонуються безкоштовно чи за гроші записи з приватних відеокамер. У закритих спільнотах за гроші вас підключать до перегляду онлайн. Вартість такого задоволення залежить від привабливості об’єкта на думку адміністратора. Звичайно, головні жертви — симпатичні представниці слабкої статі.

Як таке може бути? Погортайте далі список результатів, який видала пошукова система: як налаштувати IP-камеру для перегляду, простий спосіб злому IP-камери... Розібратися в інструкціях людині, обізнаній у хакерських справах, нескладно. 

Задача стає зовсім простою, коли зловмисник працює настроювачем чи установником обладнання. Але велика частина власників приватних відеокамер самі спрощують їм роботу, залишаючи заводський пароль після підключення пристроїв до мережі. Справді, якщо камери встановлені по всьому дому, заморочуватися із зміною пароля на кожній — справа муторна. Але кожний сам вирішує, що йому важливіше: зекономити час чи зберегти таємницю особистого життя.Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36164
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18909
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18357