Information
Search

Дієві способи захисту від підглядань через веб-камеру

Найнадійніший спосіб захисту від підглядувань через веб-камеру — це її відсутність. Але виробники гаджетів не уявляють, як ти можеш обходитися без веб-камери, і встановлюють її практично на всі сучасні девайси. Способів захисту від несанкціонованого відеозапису небагато:

  • Відключення камери ПК, ноута, планшета через диспетчер пристроїв Windows чи в налаштуваннях смартфона. Правда, її може увімкнути троян, створений для збору відеоінформації. Не забувай про антивіруси і у випадку підозри перевіряй список запущених програм через утиліту Program Manager.
  • Встановлення фізичної захисної шторки на око веб-камери. Це єдиний 100% спосіб захисту від підглядувань, тому окремі виробники випускають гаджети із вбудованою шторкою. В інших випадках її необхідно встановлювати самостійно. 

Але убезпечивши відеоканал від шпигунів, не забувай про вбудований мікрофон. Його не деактивуєш шторками. Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
31823
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
27380
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
15743
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
13266