Information
Search

Дієві способи захисту від підглядань через веб-камеру

Найнадійніший спосіб захисту від підглядувань через веб-камеру — це її відсутність. Але виробники гаджетів не уявляють, як ти можеш обходитися без веб-камери, і встановлюють її практично на всі сучасні девайси. Способів захисту від несанкціонованого відеозапису небагато:

  • Відключення камери ПК, ноута, планшета через диспетчер пристроїв Windows чи в налаштуваннях смартфона. Правда, її може увімкнути троян, створений для збору відеоінформації. Не забувай про антивіруси і у випадку підозри перевіряй список запущених програм через утиліту Program Manager.
  • Встановлення фізичної захисної шторки на око веб-камери. Це єдиний 100% спосіб захисту від підглядувань, тому окремі виробники випускають гаджети із вбудованою шторкою. В інших випадках її необхідно встановлювати самостійно. 

Але убезпечивши відеоканал від шпигунів, не забувай про вбудований мікрофон. Його не деактивуєш шторками. 


Супутні Товари

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19565
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14612
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6779
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5591