Information
Search

Підсумки осінніх виставок: тепер ми теж марафонці!

Останні півтора місяці співробітники Locker's провели, інтенсивно бігаючи між офісом і виставковими центрами. Режим «тиждень на стенді, тиждень в офісі» з піт-стопами де доведеться виявився справжнім викликом витривалості, працездатності та адекватності. Але ми вижили, зберегли здоровий глузд і отримали багато бонусів (стрункі фігури і злетіла самооцінка - це само собою).

Отже, де ми були, і чим все закінчилося:

1. 24-26 вересня Міжнародна виставка реклами REX

Виставковий марафон почався зі знайомого заходу на незнайомій локації. Вулиця зі звучною назвою Амстердамська, де розташувався «КиївЕкспоПлаза», насправді знаходиться в с. Березівка ​​в 20 км від Києва. Звичайно, відвідувачів було менше, ніж очікувалося, але зажуритися у нас не вийшло.

Люди йшли суцільним потоком, цікавлячись всім, що було на стенді: захисними дисками, шторками на веб-камери, шкіряними виробами, флешками з шифруванням. Уже на цьому заході стало зрозуміло: ми виросли з скромного місця формату Promo, пора надягати дорослі штанці ☺

Тим більше що переможцю конкурсу Rex Star в номінації Souvenir міні-формат не личить. Так-так, завдяки вашій інтенсивній підтримці ми отримали почесне звання, диплом і масу несподіваного захоплення ☺ Дуже приємно, що за нас віддали стільки голосів! Кожен, хто проголосував окреме мерсі з глибоким реверансом, і ... біжимо далі.2. 8-11 жовтня І Міжнародна спеціалізована виставка Expert Security

Захід пройшов в рамках XVI Міжнародної спеціалізованої виставки «Зброя та безпека - 2019» та XVIIІ Міжнародної спеціалізованої виставки «Технології захисту / ПожТех - 2019».

Понад 34 тис.кв.м, 496 компаній, десятки іноземних делегацій, сам президент - і ми вперше беремо участь у всьому цьому русі! Дуже хотілося піти на майстер-клас по самообороні, посмикати штурвал бойового вертольота, вставити палець в дуло гармати на танку, але на наш стенд практично весь час перебував в стані облоги. Людям хотілося помацати захисні сумочки, протестувати нові моделі барсеток, а найпопулярнішим виявився «Клатч параноїка». Не знаєте що це? Саме час пошкодувати, що не прийшли на виставку!

Неоднозначне ставлення викликав клатч зі шкіри пітона. Хтось гидливо тикав пальцем через скло вітрини: «Фу-фу-фу, від одного тільки виду мурашки по шкірі!» А один фанатик зажадав дати помацати і більше з рук не випустив. Довелося продати ☺

Подібна доля чекала ще один шкіряний захисний гаманець. Цього разу клієнт відразу переклав в нього речі і визначив місце в сумці. А ми заснували нову традицію: «перевзуйся в новий гаманець прямо на стенді».

За результатами цієї виставки у Locker's з'явилися нові партнери. Тепер наша продукція представлена ​​в магазині http://guardmaster.com.ua/kontrol-dostupa/produkcija-s-rfid-zaschitoj/3. 22-25 жовтня виставка «Безпека»

І знову в амстердамівскую Березівку, або в Березівську Амстердамівку ... Загалом, все той же «КиївЕкспоПлаза» в 20 км від міста. Ситуація з відвідуванням не змінилася: не всі дійшли до виставки. Але хто дійшов точно знав, заради чого цей подвиг, тому спілкування було предметним, насиченим і корисним для всіх.

Ми продовжили традицію «перевзуйся в новий гаманець прямо на стенді», і запас виробів помітно зменшився. Зараз відшиваємо нову партію, плануємо здивувати новинками.

На цій же виставці налагодили контакти з новими партнерами. Скоро наша продукція з'явиться в асортименті відомих компаній, про що ви, звичайно ж, дізнаєтеся першими.4. 5-7 листопада IV Міжнародний форум Іnnovation Market

Бонусний забіг, який виявився для нас козирною картою осені 2019. Форум не стояв в наших планах, але відвідувачі попередньої виставки неодноразово уточнювали, чи буде наш стенд у виставковій зоні заходу. Аж самим стало цікаво. І ми таки взяли участь ☺

Захід виявився корисним не тільки для розширення продажів, скільки для свіжих ідей створення нової продукції, вдосконалення колишньої. Учасники - від учених мужів Академії наук України до школярів з їх божевільними проектами. Нестандартні погляди на звичні речі, несподівані питання, точні коментарі, божевільні пропозиції - все це рве шаблони свідомості і змушує мислити в нових напрямках.

І все ж ми трохи прибідняємось. Форум звів нас з партнерами, які відкрили вихід на ринки інших країн. Так що останній ривок окупив себе сторицею.


Осінній виставковий марафон закінчився, але Locker's не впадає в сплячку! Ми плануємо багато зробити за зиму, набратися сил, ідей до весняних виставок. А перші новинки скоро з'являться в нашому каталозі. Слідкуйте за оновленнями на сайті та соцмережах!


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35509
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29138
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18365
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17388