Огляд СВЧ індикатора поля iPROTECT 1215
Невеликий надвисокочастотний (СВЧ) детектор знайде професійні жучки і відеокамери, які не виявлять стандартні RF-локатори. Що являє собою пристрій і як його використовувати, читайте далі в нашому огляді.
Комплектація iProtect 1215:
У чорній пластиковій коробці ви знайдете: інструкцію англійською мовою; дві батарейки АА; детектор iProtect 1215.
Строгий дизайн iProtect 1215:
iProtect 1215 виконаний у вигляді подовженого циліндра розміром 172×19 см. Пристрій зручно розміщується в долоні. Міцний дюралюмінієвий корпус чорного кольору не мазкий, не ковзає навіть у вологих руках. Якщо все ж боїтеся впустити апарат, накиньте запобіжну петлю на зап'ясті.
Кнопка включення розташована на задньому торці циліндра, на кришці батарейного відсіку, що виключає випадкові натискання. До інших органів управління легко дотягнутися пальцями руки, в якій утримуєте апарат.
Можливості компактного приладу 1215:
Діапазон робочих частот iPROTECT 1215 - від 4 ГГц до 13 ГГц, тоді як частотний охоплення стандартних детекторів - від 0,5 до 4-5 ГГц. Він дозволить виявити закладки, «невидимі» для звичайних антишпигунських пристроїв:
- точки доступу і передавачі Wi-Fi 5 ГГц;
- натільні і автомобільні передавачі, що працюють на частоті 5 ГГц;
- бездротові мікрофони і відеокамери 5 ГГц;
- інші високочастотні жучки, що працюють на вузькоспеціалізованих діапазонах, вище 5 ГГц.
За рахунок спрямованої антени апарат допомагає точно визначити місце, де захований жучок або камера. Навіть якщо в приміщенні працює багато іншої техніки, стійкий до перешкод детектор виявить невраховані прилади.
Виробник передбачив три режими роботи iPROTECT 1 215:
- безшумний - виявивши випромінювання, прилад покаже його рівень на шкалі;
- акустичний - прилад відтворює виявлений сигнал;
- вібро - апарат вібрує при виявленні жучка.
Пристрій працює від звичайної батарейки АА безперервно до 25 годин. При цьому зберігає чутливість навіть при низькому заряді. Вбудований аттенюатор дозволяє відбудуватися від зовнішніх перешкод, для більш точного визначення джерела сигналу. Потужність і інтенсивність сигналу відображає 16-сегментний індикатор.
Як користуватися iPROTECT 1215:
Щоб скористатися приладом, зробіть наступне:
- Відкрутіть ковпачок батарейного відсіку, на якому кріпиться запобіжна петля.
- Вставте у відсік одну батарейку, дотримуючись полярності.
- Закрутіть ковпачок.
- Натисніть кнопку на ковпачку, щоб включити харчування.
- Встановіть відповідний режим роботи за допомогою відповідної клавіші на корпусі.
- Станьте в центр приміщення і повільно проскануйте його iPROTECT 1 215 на 360 градусів, обходячи всі предмети і деталі інтер'єру на відстані до 40-50 см. Звертайте увагу на світлові, звукові або вібраційні сигнали пристрою в залежності від обраного режиму.
- Натисніть кнопку атенюатора з протилежного боку корпусу для пошуку на відстанях до 10 см.
Висновок про СВЧ індикаторі поля
Апарат зручно носити з собою, навіть в глибокому кишені куртки. З управлінням розбереться і дитина, а чутливість до високих частот допоможе виявити рідкісні та професійні шпигунські пристрої. Використовуйте iPROTECT 1 215 в парі з високочастотними локаторами типу iPROTECT 1216, щоб не залишити шпигунам жодного шансу.