Information
Search

Оновлення моделі чохла фарадея для смартфона Locker's Phone

Давно від нас не було новин. Ми не пропали, а весь цей час працювали над новим асортиментом. І у нас відразу 2 новини.

Вчора запустили у виробництво оновлений чохол Locker Phone.

Нова модель позбудеться від липучки і придбає новий додатковий шар, завдяки якому захист буде ще більш надійним, а чохол більш довговічним.Ціна нової моделі - 1150 грн. У продажу він з'явиться після після 10.02.2020. Випущений буде в самих ходових кольорах: чорному і коричневому, пізніше ми обов'язково розширимо асортимент на інші кольори.

У зв'язку з виходом оновленої моделі чохла для смартфона проводимо розпродаж старої моделі Locker Phonе з небувалою знижкою. 

Вартість старої моделі всього 550 грн.

Знижка діє до повного розпродажу даних моделей.

Доступні для замовлення зі знижкою моделі:

Locker Phone Cognac

Locker Phone Pink 

Locker Phone Green

Locker Phone Blue

Locker Phone Red

Супутні Товари

0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
0 грн
Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19419
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14343
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6652
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5552