Information
Search

Наші новини та плани

  • 06 октября 2019 13:23:58
  • Просмотров: 24
  • 0

Давно від нас не було новин. Все тому, що ми посилено працювали над розширенням асортименту і поліпшенням якості продукції.
Отже, основні новини.
1. Ми вирішили повністю відмовитися від екрануючих аксесуарів китайського виробництва. Однак залишати ринок бюджетних чохлів теж не хотілося. І ми вирішили замінити їх більш якісними чохлами нашого виробництва. Днями побачив світ новий тканинний чохол. Экрануюча підкладка у нього в 2 шари, все підвороти та шви виконані якісно, ​​і служити він буде довше. А незручну липучку ми замінили на магніти. Детальніше про новинку.
2. Розроблено шкіряну барсетку з захисним відділенням для смартфона. Стильний аксесуар, в якому тепер можна носити не тільки смартфон, але і гаманець, документи, права та інші важливі речі. Однак зовні барсетка ніяк не видає свого істинного призначення. Переглянути барсетку
3. Клатч з екрануючими відділеннями для двох смартфонів. У нас часто запитували такий аксесуар, і ми прислухалися і зробили. Ознайомитися з товаром.
4. Розроблено скриньку з акусчичною перешкодою - додатково до вже відомого екранування додалася активна перешкода, і захист від прослуховування тепер більш серйозний. Навіть якщо хтось заздалегідь включить смарфон на запис, або на смартфоні встановлений троян з функцією диктофона, він не отримає ніякої інформації, так як запишуться тільки перешкоди - детальніше.
5. Зараз в роботі переносний чохол з акустоперешкодою. Це міні-версія шкатулки, тільки у вигляді шкіряного чохла. Будуть доступні варіанти як індивідуального чохла, так і вбудовані в барсетку з екрануючою кишенею. Для тих, кому потрібно бути на зв'язку, але необхідно виключити прослуховування.
6. Також у нас в розробці переносний екрануючий чемодан - носимий варіант екрануючої шкатулки у вигляді елегантного кейса. Можливе виготовлення як просто екрануючого кейса, так і кейса з додатковою опцією акустоперешкоди.
7. А ще в розробці 2 види протиугінних чохлів. Один з більш стильним дизайном і щільною шкірою, а ось другий - з абсолютно новим типом захисту, який на сьогодні не має аналогів як в Україні, так і в світі! З яким саме - поки це секрет. Але ми вас запевняємо - це буде VIP версія чохлів з довічною гарантією і самим унікальним і дорогим дизайном!
Слідкуйте за нашими новинами!