Information
Search

Як Locker`s були на RemaDays Kiev

  • 21 марта 2019 10:37:00
  • Просмотров: 167
  • 0

13-15 березня для Locker`s пройшли під знаком RemaDays Kiev. Приємний ажіотаж біля нашого стенду на виставці обіцяє збільшити число параноїків в країні в рази. Навіть ті відвідувачі, яких інстинкт самозбереження вів повз нашої продукції, зловили вірус сумнівів. Наступного разу він змусить їх затриматися і поспілкуватися з нами.

Це не самовпевнене марнослів'я! У порівнянні з осінньою виставкою Rex 2018 на цій відвідувачі виявилися більш обізнаними в уразливості сучасних електронних пристроїв, банківських карт та їх захисту. Знавці хвалили наші розробки, інші захоплювалися якістю пошиття виробів. Дізнавшись про особливості товарів для параноїків, хтось слухав з цікавістю, хтось зі скептичною посмішкою. Але йшли всі із спантеличеним виглядом і нашою візитівкою. Особливо вразливі - із сіпаючимся оком і тремтінням в пальцях.

Ще б пак! Досить послухати про принцип роботи чохлів для банківських карт, смартфонів, біометричних паспортів, щоб прямо біля стенду відчути приступ параної. Але ми, звичайно, не планували поцупити банківські паролі, номери карток і домашнє відео зі смартфонів наших гостей. Наша мета - надати їм надійний захист.

На жаль, на стенді вдалося розмістити лише частину продукції Locker`s. Центральне місце зайняла новинка Locker Mic Wood - єдиний в Україні девайс для блокування мікрофона смартфона. На наступну виставку плануємо взяти вітрину, де розмістимо більше продукції. У тому числі й устаткування для тестування екранування.

Слідкуйте за нашими анонсами! А поки трохи просвітлених облич в невеликому фотозвіт.