Information
Search

Як Locker`s були на RemaDays Kiev

13-15 березня для Locker`s пройшли під знаком RemaDays Kiev. Приємний ажіотаж біля нашого стенду на виставці обіцяє збільшити число параноїків в країні в рази. Навіть ті відвідувачі, яких інстинкт самозбереження вів повз нашої продукції, зловили вірус сумнівів. Наступного разу він змусить їх затриматися і поспілкуватися з нами.

Це не самовпевнене марнослів'я! У порівнянні з осінньою виставкою Rex 2018 на цій відвідувачі виявилися більш обізнаними в уразливості сучасних електронних пристроїв, банківських карт та їх захисту. Знавці хвалили наші розробки, інші захоплювалися якістю пошиття виробів. Дізнавшись про особливості товарів для параноїків, хтось слухав з цікавістю, хтось зі скептичною посмішкою. Але йшли всі із спантеличеним виглядом і нашою візитівкою. Особливо вразливі - із сіпаючимся оком і тремтінням в пальцях.

Ще б пак! Досить послухати про принцип роботи чохлів для банківських карт, смартфонів, біометричних паспортів, щоб прямо біля стенду відчути приступ параної. Але ми, звичайно, не планували поцупити банківські паролі, номери карток і домашнє відео зі смартфонів наших гостей. Наша мета - надати їм надійний захист.

На жаль, на стенді вдалося розмістити лише частину продукції Locker`s. Центральне місце зайняла новинка Locker Mic Wood - єдиний в Україні девайс для блокування мікрофона смартфона. На наступну виставку плануємо взяти вітрину, де розмістимо більше продукції. У тому числі й устаткування для тестування екранування.

Слідкуйте за нашими анонсами! А поки трохи просвітлених облич в невеликому фотозвіт.


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35508
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29134
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18361
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17382