Information
Search

Металлоискатели Minelab Vanquish 340 и 540 Pro Pack: конструкционные особенности и нюансы настройки


«To vanquish» - це англійське дієслово, який перекладається як «завойовувати, підкоряти, домінувати». Іншими словами, за задумом розробників даних моделей металошукачів, «Мінелаб Ванквіш 340 і 540» покликані підкорити всі скарби на всіх полях світу.

В даному огляді ми спробуємо розібратися з особливостями цих пристроїв і постараємося з'ясувати, з чим же пов'язане такий багатообіцяючий їх назва. Отже, поїхали.

Конструкційні особливості Minelab Vanquish

Головна фішка всіх металошукачів лінійки Minelab Vanquish - фірмова система Multi-IQ, яка дозволяє пристроям працювати одночасно на декількох частотах - 5, 10, 15, 20 і 40 кГц. Це дуже позитивно позначається на: глибиною і точності визначення цілей, їх поділі, а також часу відновлення.

До інших конструкційним особливостям «мінілабі Ванквіш» можна віднести:

  1. Блок керування. Сам блок, як і місце для кріплення елементів живлення (4 батареї типу АА), виготовлений із пластику, що не дозволяє забезпечити йому гідний захист від попадання бруду і пилу. Блок має рідний модуль Bluetooth для бездротових навушників, а в батарейному відсіку можна знайти роз'єм MicroUSB, який потрібен для прошивки металошукача. Зверніть увагу, що vDI має значення від -9 до 40, а не звичні, за допомогою інших приладів, 0-100. Тому перед початком пошуку рекомендується зробити тест, щоб зрозуміти, що ж показує прилад.
  2. Штанга. Телескопічна нижня штанга і підлокітник на окремому регульованому прикладі - рішення вдале. Матеріалом для виготовлення основної штанги - алюміній. Однак, незважаючи на це, прилад, оснащений котушкою V10 / V12, все одно важить всього-то 1.2 кг, що є відмінним показником.
  3. Котушка. Minelab Vanquish 340 оснащений котушкою V10 (10x7 ") Double-D, яка, в поєднанні з технологією MultiIQ, закриває основні потреби більшості шукачів скарбів. Що стосується 540-й Pro Pack моделі, то вона комплектується двома котушками: котушкою V12 (12x7 ") DoubleD, Котушка V8 (8x5") DoubleD.


Блок управління Vanquish 540 и Vanquish 340

З усього вищесказаного можна зробити висновок, що даний металошукач, незалежно від модифікації - це простенький «трудяга», який прекрасно підійде не тільки для новачків, але і для вже бувалих мисливців за скарбами.

Основні відмінності Minelab Vanquish 340 від Vanquish 540 Pro Pack

Vanquish 340
Vanquish 540 Pro Pack
5 сегментів шкали дискримінації25 сегментів шкали дискримінації
3 програми пошуку4 програми пошуку
3 рівня гучності10 рівнів гучності
4 рівня чутливості10 рівнів чутливості

З додаткових особливостей Minelab Vanquish 540 необхідно відзначити наявність LED-підсвічування екрану у вигляді червоного приглушеного світла.

Комплектація металошукачів Vanquish

Vanquish 340
Vanquish 540 Pro Pack
Середня штанга з блоком управлінняСередня штанга з блоком управління
Верхняя штанга с подлокотникомВерхня штанга з підлокітником
Нижня штангаНижня штанга
Котушка V10 (10x7″) Double-DКотушка V12 (12x9″) Double-D
-Котушка V8 (8x5″) DoubleD
-Пластиковий захист котушки V12
-Пластиковий захист котушки V8
-Бездротові навушники Minelab (технологія Bluetooth)
-Краплезахисний чохол на блок управління
-Ремінець для підлокітника
4 батарейки АА4xАА NiMH акумулятора
-Зарядний пристрій від USB 5В
Комплект крепления катушкиКомплект крепления катушки
Посібник із початку роботиПосібник із початку роботи


Котушки Vanquish 540 Pro Pack

Параметри і настройки Vanquish

Шукачеві скарбів доступні наступні настройки та регульовані параметри:

  • вибір однієї з трьох / чотирьох програм пошуку;
  • ручна настройка дискримінації з фільтром (Notch);
  • настройка аудіооткліка;
  • настройка чутливості;
  • настройка відгуку заліза.

На жаль, відбудова від грунту не передбачена. Ні автоматична, ні ручна. Що стосується відбудови від ЕМП, то вона автоматична і здійснюється переходом на один з 10 доступних каналів.


Навушники

Де купити Minelab Vanquish 340 і 540?

Купити дані різновиди металошукачів з лінійки моделей «Ванквіш» ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас залишилися питання щодо даних приладів, зверніться за допомогою до наших консультантів за вказаними телефонами або за допомогою форми зворотного зв'язку.

Удачі вам в пошуках скарбів і до зустрічі в нових оглядах.Супутні Товари

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36160
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18908
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18352