Information
Search

Металошукач Garrett Ace 400i: детальний гайд

Garrett Ace 400i сміливо можна віднести до категорії топові бюджетних металошукачів. Чому? Про це ви дізнаєтесь з нашого огляду.


Особливості Garrett Ace 400i

 Як і будь-який інший пристрій подібного типу, дана «Аська» має свої відмінні риси, до числа яких можна віднести:

 • цифрову ідентифікацію цілі. У Garrett Ace 400i число VDI виведено по центру дисплея, що є вельми рідкісним явищем серед бюджетних моделей;
 • наявність функції Iron Audio, яка дозволяє озвучувати чорні мети навіть при відключених для них сегментах шкали дискримінації. При цьому відзначимо, що дану опцію бажано відключати на, так званих, «засмічених» ділянках. В іншому випадку вона сильно замучить вас «зайвим» звуком;
 • підвищену частоту для пошуку дрібних предметів. Garrett Ace 400i, на відміну від своїх молодших побратимів, працює на частоті 10 кГц (150-я і 250-я «Аськи» можуть похвалитися показником 6.5 кГц), що істотно збільшує ймовірність виявлення дрібних предметів. Однак, глибина пошуку на такій частоті незначно зменшується;
 • 5 режимів пошуку. Як і попередні моделі, даний металошукач має наступні режими пошуку:


 1. Zero disc - нульова дискримінація або All Metal.
 2. Relics - реліквії
 3. Coins - монети
 4. Jewerly - ювелірка
 5. Custom - повністю настроюється користувачем і запам'ятовується приладом режим.


 • У будь-якому режимі, окрім першого, дискримінацію можна поправити за допомогою двох кнопок, розташованих в правій частині блоку управління. Верхньої гойдалкою вибираємо сегмент, кнопкою нижче включаємо або вимикаємо;
 • наявність режиму пінпоінтер, завдяки якому можна визначити місце залягання «скарбу» з точністю до одного сантиметра. Приблизну глибину залягання мети допоможе встановити вертикальна шкала, розташована в правій частині екрану;
 • нову котушку DoubleD 8,5х11 PROformance, яка, на відміну від конуса (моно), видає конфігурацію «клин»;
 • надійність і економічність. Наявність цангових затискачів, в поєднанні з пружинними замками, забезпечує монолітність конструкції, що робить прилад жорстким і чуйним. Що стосується економічності, то комплекту з чотирьох батарейок типу АА даному металошукача вистачить, приблизно, на півтора тижні, тоді як попередні моделі «поглинали» цей заряд за 15- 30 годин.


З усього перерахованого вище можна зробити висновок, що Garrett Ace 400i перевершує молодші «Аськи» за своїми експлуатаційними та технічними характеристиками. Але здивували виробники комплектацією? Про це читайте нижче.

Комплектація Garrett Ace 400i

Комплектація металошукача Garrett Ace 400i включає в себе:

 • верхню, середню і нижню штанги;
 • блок керування;
 • еліптичну котушку DoubleD 8,5х11 PROformance;
 • елементи кріплення;
 • навушники ClearSound;
 • 4 батарейки типу АА;
 • Краплезахисний чохол на блок управління;
 • захист котушки;
 • інструкцію користувача.

 

Іншими словами, купуючи Garrett Ace 400i ви отримуєте все необхідне для успішного пошуку «скарбів».

 

Де купити Garrett Ace 400i? 

Купити металошукач Garrett Ace 400i ви завжди зможете в нашому інтернет-магазині. Якщо у вас залишилися питання, напишіть нам на електронну пошту або зв'яжіться з нашими консультантами за телефонами, вказаними в шапці сайту. Наш менеджер відповість на всі ваші запитання і допоможе підібрати обладнання в залежності від ваших побажань і майбутніх умов експлуатації приладу.


Супутні Товари

Металошукач Garrett ACE 400i
19888 грн
0 грн

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
34587
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
28705
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
17644
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
16246