Information
Search

Locker's на міжнародній виставці «БЕЗПЕКА 2018»

З 23 по 26 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» проходила XXIII Міжнародна виставка індустрії безпеки «БЕЗПЕКА 2018». Наша компанія прийняла участь в заході і представила продукцію для інформаційної безпеки приватних осіб і бізнесу бренду Locker's.

Щорічна виставка «БЕЗПЕКА» проходить в Києві за підтримки Міністерства оборони, Міністерства внутрішніх справ, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Служби безпеки, Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України. Організатори заходу — компанія «Євроіндекс» та Експоцентр «Наука» НАН України.

Підсумками виставки для нашої компанії стали нові ділові зв'язки, розширення клієнтської бази та отримання зворотнього зв'язку про нашу продукцію. Вже у перший день заходу стало зрозуміло, що продукція Locker's викликає зростаючий інтерес. І, на нашу думку, це цілком закономірно: ми всі прагнемо до безпеки і намагаємося захистити конфіденційну інформацію.

Особливим попитом серед відвідувачів нашого стенду користувалися протиугінні екранують чохли, чохли для смартфонів, а також кришки-шторки для веб-камер. Покупці відзначили широкий асортимент, можливість вибору товарів по дизайну і кольору, а також якісне пошиття і презентабельний вигляд гаманців і чохлів.

Ми із задоволенням спілкувалися з відвідувачами виставки на тему важливості захисту особистої інформації і технологій, які ми використовуємо у виробництві нашої продукції. Результатом участі в заході для нас стали нові ділові контакти і численні замовлення на придбання продукції бренду Locker's.

Також хотілося б відзначити дружню атмосферу заходу, плідне спілкування з колегами з питань безпеки і прекрасну організацію виставки.

До зустрічі на нових заходах! Слідкуйте за анонсами!Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35608
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29182
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18439
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17521