Information
Search

Екрануюча шкатулка з акустозавадою LOCKER's Talker: особливості та переваги

Основною функцією екрануючої шкатулки з акустозавадою LOCKER's Talker є захист акустичної інформації. Без використання такого виробу важко зберегти конфіденційність на діловій зустрічі або важливих переговорах.

Особливості шкатулки LOCKER's Talker

Особливістю екрануючої шкатулки з акустозавадою є те, що вона має спеціальну електронну «начинку» з шестиканальною акустичною модульною перешкодою або ультразвуковим блоком. Модуль акустозавади дозволяє генерувати акустичний шум всередині скриньки, завдяки чому всі записи, зроблені на поміщені всередину смартфони та інші пристрої, будуть містити тільки шум, а не зміст переговорів. Акустозавада генерується по шести незалежних каналах - білий шум, коричневий шум, кілька видів мовоподібної перешкоди, завдяки чому аналіз і очищення звуку для зловмисника стає економічно невигідним. Що стосується шкатулок з ультразвуковим захистом, то в даному випадку, звуковий тиск на мембрану мікрофона настільки сильний, що він просто не в змозі сприймати сигнали в акустичному діапазоні.

Так, наприклад, якщо людина попередньо отримала інформацію про те, що всі телефони і інші звукозаписні пристрої будуть поміщені в екрануючу шкатулку, яка поглинає всі відомі види радіосигналів, то у нього залишається можливість включити диктофон на своєму смартфоні і покласти його в кейс. А після закінчення переговорів або наради, спокійно «попрацювати» з записом. При використанні шкатулки LOCKER's Talker, даний варіант не принесе успіху, так як при відтворенні запису на ній будуть чутні лише нерозбірливі шуми (у варіанті акустозавади) або буде цілковита тиша (у виконанні "ультразвук").

Крім акустичного захисту, даний виріб має всі властивості стандартної екрануючої шкатулки - пригнічує сигнали діапазону від 1 мГц до 10 гГц, знижуючи рівень сигналу на 120 dBi. У цьому діапазоні працюють такі канали передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, 4G, 5G, LTE, WiFi, GPS, Bluetooth, і інші основні протоколи передачі даних.

Шкатулка LOCKER's Talker в змозі забезпечити захист не одного, а декількох мобільних телефонів (виріб випускається в розмірах під 4, 6, 8 і 24 телефону). Відзначимо, що шкатулка для 6-ти телефонів є в наявності завжди. Решта моделей наші фахівці виготовлять на замовлення протягом 2-3 тижнів.

Шкатулка LOCKER's Talker: інструкція користувача

Шкатулка LOCKER's Talker відноситься до пасивно-активних систем захисту інформації, а її основною областю призначення є пригнічення радіосигналу широкого діапазону. На відміну від джаммера, шкатулка не впливає на роботу мережі, а діє виключно на смартфони, які в неї поміщені.
Екрануючі властивості LOCKER's Talker пригнічують сигнали діапазону від 1 МГц до 10 ГГц, знижуючи рівень сигналу на 120 dBi. У цьому діапазоні працюють такі канали передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, WiFi, GPS, Bluetooth, і інші основні протоколи передачі даних.
Використання екрануючої скриньки з акустозавадою дозволяє миттєво блокувати сигнал смартфона, не відключаючи його і не втручаючись в роботу мережі. Даний спосіб захисту інформації підійде для кабінету керівника, переговорної, в якій проводяться конфіденційні наради, а також для інших випадків, якщо потрібно забезпечити конфіденційність переговорів і виключити витік інформації через стільниковий зв'язок.
Щоб почати користуватися екрануючою скринькою з акустозавадою, вам необхідно виконати ряд нескладних дій:

    • відкрити скриньку;


    • помістити всередину смартфони;


    • щільно закрити кришку.

    Після того, як кришка щільно закриється, все радіосигнали будуть заблоковані, а зв'язок перерваний. Відновлення зв'язку відбудеться в той момент, коли кришка шкатулки знову відкриється.

    Для зняття статичної напруги з корпусу шкатулки, вона додатково оснащується системою заземлення, яка активується при підключенні шкатулки до електромережі з напругою 220 V. При цьому необхідно врахувати, що мережа повинна бути трифазною, тобто, мати нуль і землю. Підключення здійснюється за допомогою спеціального перехідника, що поставляється в комплекті з виробом.

    Термін служби виробу не обмежений, за умови цілісності екрануючого матеріалу. Фізичне пошкодження тканини (розриви, нагрів, потертості, хімічний вплив і т.д.) не є гарантійним випадком.

    Що стосується опції акустозавади, то вона відноситься до активної системи захисту інформації і діє за принципом створення акустичного зашумлення простору, в якому знаходяться смартфони. Така вбудована система генерації акустичної перешкоди здатна генерувати три типи шуму по шести незалежних каналах - білий шум, рожевий шум, а також мовоподібної перешкоди, які створюють імітацію розмови в приміщенні. Навіть якщо на телефоні встановлена ​​троянська програма або його власник навмисне включив диктофон перед тим, як покласти свій смартфон в шкатулку, на записі залишиться лише набір маскуючих шумів, а розмова в приміщенні залишиться конфіденційною.

    Для того щоб скористатися функцією акустозавади необхідно:

      1. Покласти смартфони в шкатулку і щільно закрити кришку.
      2. На задній стінці скриньки включити перемикач. На верхній кришці загориться індикатор живлення, а індикатор гучності встановиться на рівні 50% гучності.
      3. Натисніть кнопку «PLAY» Ви почуєте, як почне працювати акустопомеха.
      4. При необхідності відрегулюйте гучність за допомогою кнопок «Голосніше» і «Тихіше». Відповідний рівень гучності буде відображатися на індикаторі.
      5. Один або кілька разів натисніть на кнопку «RANDOM». Це додасть людський фактор у вбудований генератор псевдовипадкових чисел.

      Органи управління LOCKER's Talker:

      1. Індикатор роботи шкатулки. Зелений - індикатор працює. Помаранчевий - низький заряд акумулятора, необхідно підключити до мережі.
      2. Індикатор заряду акумулятора. Червоний - йде заряд акумуляторів. Зелений - акумулятори повністю заряджені.
      3. Кнопка «PLAY» - одне натискання включає акустопомеху, повторне натискання вимикає.
      4. Кнопка зменшення гучності
      5. Кнопка збільшення гучності
      6. Кнопка «RANDOM»
      7. Шкала гучності


      Безпечних вам переговорів і удачі в бізнесі!


      Супутні Товари

      Написати відгук

      Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
          Погано           Добре
      Популярні Статті
      Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
      Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
      40830
      Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
      Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
      31527
      Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
      Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
      24614
      Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
      Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
      22462