Information
Search

Хід розробки нового продукту - джаммера для смарт ключа

У травні 2018 року ми робили анонс на розробку джаммера для смарт ключів.

На даний момент розробка перших прототипів вже завершена і вони проходять польове тестування. Всього ми розробили 4 моделі, розділені за своїми основними характеристиками, і доводимо їх до досконалості - знижуємо споживання струму, займаємося компонуванням радіоелементів, щоб вмістити їх в якомога менший корпус. Зовні вони будуть мало чим відрізнятися від звичайного авто брелка.

Ми також плануємо унікальні корпуси у вигляді чохла, в якому смарт-ключ буде міститися безпосередньо між двома антенами, які генерують перешкоди. Як показали випробування, це найбільш ефективне розташування антен - по обидва боки ключа! Завдяки цьому різко знижується енергоспоживання без втрати результату, а також знижується вплив на інші ключі, які можуть потрапити в радіус дії джаммера - наприклад на парковці ТЦ або автостоянці.

Захищати наші пристрої будуть всі типи смарт ключів, що працюють на частотах 350, 433 і 850 Мгц. Крім активних смарт-ключів, ще і пасивні рідиомітки на частоті 124 кГц. Вони, як відомо, найбільш схильні до зламу - копір таких міток коштує від $20 до $500, залежно від функціоналу, продається практично вільно.

Друковані плати вже замовлені, і чекаємо радіокомпоненти з Китаю - на жаль, на Українському ринку не виявилося потрібних мікросхем, так і поширені деталі, як з'ясувалося, дешевше купувати в Піднебесній :(

Перша промислова партія буде працювати на частоті 433 мГц, як найбільш поширеній. Після її виходу, через тиждень, будуть випущені на інші частоти. Нам поки неясно, який обсяг таких нестандартних частот використовується на автомобілях в Україні, тому тираж буде невеликим. В основному це китайські брелоки з аліекспресса, що встановлюються власниками самостійно, але вони теж є, і їх теж потрібно захищати.

Ближче до нового року, початку наступного, вийде друге поколінні активних засобів захисту - брелоки з сигналізацією. У разі, якщо автовласник знаходиться далеко від автомобіля, але з якоїсь причини відбувається радіообмін з смарт ключем - власник буде сповіщений або звуковим сигналом, або вібрацією (поки не вирішили як саме). Зараз вирішуємо проблеми з помилковим спрацьовуванням такої "сигналізації для сигналізації".

Паралельно з розробкою функціоналу, ми вже приступили до роботи над зовнішнім виглядом всіх нових пристроїв.

Однак перші будуть випущені за мінімальною вартістю, але поки без вишуканого дизайну, так як ми хочемо, щоб наші клієнти могли якомога швидше користуватися нашим новим винаходом.

Слідкуйте за нашими новинами і підписуйтесь на нас в інстаграм https://www.instagram.com/lockers.com.ua/ і фейсбук https://www.facebook.com/lockersukraine


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
35608
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29182
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18439
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
17521