Information
Search

Графік роботи на новорічні свята

22 грудня - в черговому (телефонному) режимі. Відправка замовлень за попередньою домовленістю.

23-25 ​​грудня - вихідні.

26-28 - працюємо в звичайному режимі.

29 - працюємо в черговому (телефонному) режимі. Відправка замовлень за попередньою домовленістю.

30, 31 грудня, 1 січня - вихідні

2-4 січня - працюємо в черговому режимі. Замовлення приймаються і відправляються. Але всі ми люди і знаємо, як затягують новорічні свята. Всі замовлення будуть розглянуті і відправлені, але можливі невеликі затримки.

7 січня - вихідний.


Замовлення, оформлені на сайті, будуть оброблятися в перший же робочий день з урахуванням усіх знижок, що діють на момент замовлення.


Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19567
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14614
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6779
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5591