Екрануюча скринька - ефективний захист переговорів та вашої інформації
Уявіть собі ситуацію - ваша компанія працює над запуском нового продукту, як раптом, за місяць до офіційної презентації, ваші конкуренти випускають такий самий продукт. Це означає, що ви зіткнулися з промисловим шпигунством. Як від цього захиститись?
Смартфони як загроза безпеці
Найважливіші проекти та найважливіша інформація часто обговорюється під час нарад чи переговорів. Усі заходять у кімнату і насамперед кладуть свої телефони на стіл. Далі починається обговорення важливих для компанії питань. І все б добре, але в цей момент ваша інформація вже йде за межі кімнати, яку ви вважаєте за безпечну.
Яким чином? Через смартфони, до яких ми настільки звикли, що вже не помічаємо їх на столі серед ноутбуків, блокнотів і паперів.
Як саме це відбувається?
Найпростіший варіант – хтось із присутніх співробітників приховано записує зустріч на диктофон.
Складніший, але не менш реальний сценарій – телефон непомітно для власника зламують і далі він стає інструментом у руках тих, хто це зробив.
На ньому можна віддалено увімкнути диктофон, наприклад. Або активувати так званий "поліцейський режим", коли телефон приймає прихований дзвінок і "на тому кінці дроту" будуть чути все, що відбувається в кімнаті. При цьому зовні телефоном взагалі не видно, що він працює на прослуховування.
В принципі, при віддаленому доступі до гаджета (знає про це його власник чи ні, не важливо), зловмисник може використовувати будь-які його функції – аж до камери та запису відео чи передачі геопозиції.
Причому вимикання телефонів або переведення їх до авіа режиму не вирішують проблему. Так, власник уже не зможе активувати диктофон самостійно. Але якщо смартфоном хтось керує віддалено, то для такої людини немає різниці в якому стані пристрій – він все одно зможе скористатися його функціями.
Як вирішити цю проблему? Залишити всі пристрої за межами кімнати може бути не найкращою ідеєю. Якщо це ваші партнери – то неприйнятно. А для ваших співробітників це може бути стресом. Тому треба вигадати щось інше.
Елегантне рішення - акустична скринька, що екранує.
Найефективніший і при цьому зручний для всіх варіант – це використання екрануючих акустичних скриньок. Їх легко розмістити в переговорній, не приховувати. А найголовніше – вони повністю захищають вас від прослуховування.
На початку переговорів або наради всі люди в кімнаті складають свої телефони в скриньку (також називаються сейфами, що екранують, або "клітиною Фарадея") і все - ці телефони заблоковані для будь-яких вхідних і вихідних сигналів, поки вони всередині. Такий ефект забезпечує внутрішнє покриття з радіопоглинаючих матеріалів, що екранують, які створюють замкнутий простір навколо пристроїв. Принцип роботи відрізняє скриньку від так званих джамерів, які діють навпаки - впливають безпосередньо на радіосигнал, вносячи до нього перешкоди.
В результаті застосування екрануючих пристроїв вирішує всі проблеми з безпекою.
1. На смартфоні в скриньці неможливо нічого активувати віддалено. Він захищений від атаки через Wi-Fi, Bluetooth та інші канали зв'язку. Також на пристрій не можна передати жодні активуючі команди та сигнали. Телефон недоступний.
2. Навіть якщо функцію прихованого диктофона або “поліцейський режим” було активовано заздалегідь, шкатулки мають вбудовані генератори акустичних перешкод. Тобто на записі буде чути лише шум – і нічого, що відбувалося у кімнаті.
Ще одна додаткова перевага скриньок – вони роблять переговори чи нараду більш комфортними. Ніхто не відволікається на дзвінки, листи та повідомлення. Адже навіть із вимкненим звуком смартфони можуть дратувати своєю вібрацією. Або відволікати спливаючими повідомленнями.
До речі, це ефективне рішення не тільки для переговорних, а й для кабінетів керівника компанії або всього топ-менеджменту. Так ви можете бути впевнені у захисті конфіденційної інформації.
Екрануючі скриньки LOCKER's - у чому їх переваги
Компанія LOCKER's виробляє екрануючі скриньки з акустоперешкодами в чотирьох стандартних варіантах. Моделі Talker 4, Talker 6, Talker 8 розраховані на 4, 6 чи 8 смартфонів відповідно. Модель LOCKER's Box - призначена для переговорних кімнат і розрахована на 24 пристрої.
Високоефективні екрануючі матеріали скриньок LOCKER's пригнічують будь-які сигнали в діапазоні частот від 1 до 10 гГц - а це діапазони, які використовуються в таких каналах передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, 4G, 5G, LTE, WiFi, GPS, Bluetooth.
Більш того, для додаткового захисту від попередньо активованих функцій, що прослуховують, скриньки оснащені модулем акустоперешкод. Причому перешкоди генеруються у шести незалежних каналах. Це так званий "білий шум", а також "коричневий шум" та різні види мовних перешкод.
На відміну від більшості аналогів, скриньки LOCKER мають можливість зняття статичної напруги з корпусу. Для цього вони оснащені заземлюючим шнуром, який можна використовувати в трифазних електромережах.
Приємна опція – це можливість вибору матеріалу скриньки. У стандартному виконанні це деревина горіха, але за бажанням ви можете вибрати будь-яке дерево - вишню, дуб, червоні породи. До речі, на замовлення можна виготовити скриньку на будь-яку потрібну кількість телефонів. Або мобільну версію у вигляді дипломата. Або встановити багатоосередкову стійку, що екранує, з індивідуальними відділеннями для прохідних закритих від смартфонів територій.
Якщо вам потрібно заощадити, то незабаром в асортименті LOCKER's з'явиться бюджетна модель скриньки – без екранування, але з акустопоперешкодами. По суті, це акустичний сейф для мобільних телефонів. Доступ до такого телефону залишається, але активований диктофон або поліцейський режим зможуть записати тільки незрозумілий шум, і нічого більше.
Якщо резюмувати переваги скриньок LOCKER's - їх можна назвати індивідуальними рішеннями, розробленими за принципом оптимального співвідношення ціни і якості. У них використовуються максимально ефективні матеріали та якісні матеріали обробки, але при цьому без перегинів у бік розкоші. Так, щоб продукт виглядав презентабельно, і виконував свої функції, і при цьому мав адекватну вартість.