Information
Search

Анонс! Запущені у виробництво нові моделі чохлів для автомобільних ключів

Минулого тижня наша компанія завершила проектування двох нових моделей протиугінних чохлів для автомобільного ключа.

Протягом півроку ми працювали над тим, щоб врахувати всі попередні проблеми використання чохлів і вирішити їх. В результаті ми розробили не тільки нову модель, але і нову, унікальну технологію екранування радіосигналу, аналогів якої немає не тільки на ринку України, але і в світі!

Старт продажів нових моделей очікується через місяць.

Слідкуйте за нашими новинами. 


Написати відгук

Увага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Популярні Статті
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
36160
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
29454
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
18909
Глушилка, джаммер або пригнічувач радіосигналів: що це таке і навіщо воно мені
Все перераховане відноситься до одного пристрою, призначення якого - створити перешкоди для радіоканалу. Інша техніка, яка працює на заглушеній частоті, перестає передавати і приймати сигнали в радіус..
18353