Information
Search

Анонс! Запущені у виробництво нові моделі чохлів для автомобільних ключів

Минулого тижня наша компанія завершила проектування двох нових моделей протиугінних чохлів для автомобільного ключа.

Протягом півроку ми працювали над тим, щоб врахувати всі попередні проблеми використання чохлів і вирішити їх. В результаті ми розробили не тільки нову модель, але і нову, унікальну технологію екранування радіосигналу, аналогів якої немає не тільки на ринку України, але і в світі!

Старт продажів нових моделей очікується через місяць.

Слідкуйте за нашими новинами. 

Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19556
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14595
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6765
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5583