Information
Search

Анонс! Вихід нового продукту - екрануюча скринька для 6 смартфонів

З радістю повідомляємо, що з 14 травня ми запустили у виробництво нову модель - екрануючу скриньку з натурального дерева.

Скринька розрахована на 6 смартфонів діагоналлю 5 дюймів. Всередині підкладка з натуральної шкіри, металевий каркас.

Очікувана дата надходження в продаж - 01.06.2018 року.

Також наші фахівці приступили до перспективної розробки портативного спеціалізованого джаммера для ключів KeyLess GO обмеженого радіусу дії, аналогів якого не існує в світі!

Супутні Товари

0 грн
0 грн
0 грн
Екрануюча настільна скринька на 24 смартфони Locker Box 24
Популярні Статті
Особистий ключ електронного підпису розміщено на незахищеному носії інформації - що робити
Платники при відправці електронних документів фіскалам (подачі декларації / відправлення податкових на реєстрацію) починаючи з 16 квітня 2019 року стали отримувати квитанції з попередженням про те, що..
19557
Інструкція по роботі з токенами SecureToken-337
Токени ТОВ «АВТОР» 337 серії є смарт-карти з пластиковим або металевим роз'ємом:SecureToken 337M - з пластиковим USB роз'ємом.SecureToken 337К - з металевим.Crypto Cart 337 - вона відрізняється тільки..
14597
Інструкція по роботі з токенами Алмаз-1К, Кристал-1
Токени Інституту Інформаційних Технологій представляють собою смарт-карти в пластиковому або металевим корпусі, умовно їх можна розділити на три моделі: Алмаз-1К в пластиковому або в металевому кор..
6768
Як відключити стеження в браузері Google Chrome
Компанія Google днями знову опинилася в центрі уваги. Всі вже давно знають, що браузер Хром стежить за користувачами і «зливає» інформацію куди потрібно, але ось останні новини вже переходять усі межі..
5585