Information
Search

Екрануюча настільна скринька з натурального дерева на 4-ри смартфони LOCKER's Box


Код товара: 84-03
Бренд: LOCKER's
Штрихкод: 696299610756
Модель: Locker Box 4
  • Наявність: Знято в виробництваШкатулка на фото виготовлена з сапели/мербау. Можливе виготовлення під замовлення в будь-якому кольорі і з інших порід дерева.


Радіопоглинаюча (екрануюча) настільна скриня LOCKER's Box відноситься до пасивних систем захисту інформації і призначений для блокування сигналу широкого діапазону. Якщо порівнювати її з джаммером, то скринька не впливає на роботу мережі, а тільки на смартфони, розміщені в ній.

Екрануючі властивості LOCKER's Box пригнічують сигнали діапазону від 1 мГц до 10 гГц, і знижують рівень сигналу на 120 dBi. У цьому діапазоні працюють такі канали передачі даних, як CDMA, GSM, 3G, WiFi, GPS, Bluetooth, і інші основні протоколи передачі даних.

Екрануюча настільна скриня LOCKER's Box використовується для миттєвого блокування сигналів смартфону без його відключення і без втручання в роботу мережі. Такий спосіб захисту інформації підійде для кабінету керівника, переговорної, в якій проводяться конфіденційні наради, і для інших випадків, якщо потрібно забезпечити конфіденцийність переговорів і виключити витік інформації через стільниковий зв'язок.
Характеристики
Призначення Для смартфона
Матеріал Дерево
Кількість шарів екрануючої тканини Видалити
Застібка Металевий замок
Колір Залежить від матеріалу
Заземлення Так
Гарантія 12 місяців
Країна виробництва Україна
Розмір зовнішній 15х24, 5х16, 5 см
Розмір внутрішній 10х20х8 см
Вага, г 2900
Написати відгук
Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Пропонуємо почитати
Корпоративні подарунки на свята
Якщо Ви все ще даруєте ручки, блокноти або чашки, тоді ми йдемо до вас... Корпоративні подарунки - прояв турботи про колег і партнерів Як завжди, свята наступають раптово. Коли стоїть завдання..
2077
Навіщо потрібна екрануюча скринька?
Смартфон можна назвати «жучком», який завжди з вами. Він безцінне джерело інформації для ваших конкурентів або спецслужб. І ви добровільно носите його з собою, самі його обслуговуєте, регулярно зарядж..
1035
Екрануюча скринька LOCKER's Box - необхідність чи дорога іграшка?
Не кожен користувач може визначити наявність в своєму мобільному телефоні наявність "трояна" або іншого шкідливого ПО, завдяки якому оператор стільникового зв'язку (або зловмисник, оснащений спеціальн..
801
Екрануюча скринька - ефективний захист переговорів та вашої інформації
Уявіть собі ситуацію - ваша компанія працює над запуском нового продукту, як раптом, за місяць до офіційної презентації, ваші конкуренти випускають такий самий продукт. Це означає, що ви зіткнулися з ..
785